Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów wystąpił w niedzielę w Hali Mistrzów. Koncert we Włocławku związany był z 20-leciem kariery muzycznej artysty.
Andrzej Piaseczny swoją karierę rozpoczął w 1993 roku w zespole "Mafia". Na swoim koncie, popularny "Piasek", ma także współpracę z Robertem Chojnackim, z którym wydał dwa albumy, z czego pierwszy - Sax & Sex - osiągnął status podwójnej platynowej płyty.
W 1998 roku Piaseczny rozpoczął karierę solową, która do tej pory zaowocowała wydaniem kilku albumów. W tym czasie współpracował z wieloma polskimi artystami, m.in. ze Stanisławem Soyką i Sewerynem Krajewskim.
Zobacz zdjęcia: Andrzej Piaseczny wystąpił we Włocławku
Podczas koncertu w Hali Mistrzów włocławianie bawili się przy największych przebojach "Piaska", takich jak "Rysowane tobie", "Jeszcze bliżej", "Chodź, przytul, przebacz" czy "Mocniej".
Andrzeja Piasecznego oklaskiwało ponad 2500 włocławian, którzy postanowili spędzić niedzielny wieczór w Hali Mistrzów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.
13 1
Koncert był wspaniały i publiczność trzeba przyznać świetnie się bawiła.Pozdrawiam wszystkich co się dobrze bawili:)
5 1
to prawda koncert świetny, brawo. :))))
5 1
...koncert bardzo dobry,
dobrze się bawiłam!
5 2
To prawda, ludzie bawili się świetnie.Andrzej wychodził na bis trzy razy.
2 1
Weekend powinien być a nie jakieś jęczydło