Zamknij
REKLAMA

Gwiazdy disco-polo zrobią to z myślą o 10-letnim Kacprze. Przy kościele stanie wielka scena

11:00, 20.08.2020 | .
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Wielka mobilizacja mieszkańców miasta sprawiła, że cztery miliony złotych, które jeszcze kilka tygodni temu wydawały się nieosiągalne zostały zebrane. Dzięki temu 10-letni Kacper przejdzie leczenie w Stanach Zjednoczonych. Z myślą o chłopcu w niedzielę organizowany jest koncert charytatywny. Wystąpią znane zespoły.

10-letni Kacper Teszner walczy z chorobą nowotworową. W Polsce lekarze nie widzieli dla niego szansy, a jedyną możliwością leczenia chłopca jest intensywna chemioterapia i trzy autologiczne przeszczepy szpiku.

Włocławianina leczyć chcą amerykańscy lekarze ze szpitala Nationwide Children’s Hospital w Ohio. Potrzebnych było jednak mnóstwo pieniędzy. Do zebrania było blisko cztery miliony. 

Dzięki zaangażowaniu zupełnie obcych sobie ludzi, prywatnych firm, miejskich władz, urzędników, instytucje podległych urzędowi, szkół i wielu innych anonimowych darczyńców kwota przekroczyła pierwotnie zakładaną. W zbieranie środków mocno włączył się też portal Dzień Dobry Włocławek, który wraz z Siecią Portali założył specjalną skarbonkę, dzięki której udało się zebrać ponad 75 tysięcy złotych.  

Kacper na leczeniu w Stanach Zjednoczonych spędzi kilka miesięcy. Trzymamy kciuki, żeby wszystko przebiegło sprawnie, a chłopiec wrócił do Włocławka zdrowy. 

O chłopcu nadal myśli mnóstwo osób, a niektórzy z nich postanowili zorganizować event, podczas którego nadal będą zbierane pieniądze. 

- Dostajemy dużo wiadomości, w których informujecie nas, że już za późno na taki koncert, że zbiórka była do 15 sierpnia. Owszem, zbiórka zakończyła się na siepomaga.pl i zakończyła się sukcesem. Dokonaliście cudu, ale to nie koniec, bo kiedy Kacperek wróci ze Stanów, to wtedy będą potrzebne duże pieniądze

- mówi Andrzej Koziński, współorganizator koncertu.

Tak zrodziła się idea koncertu charytatywnego "Anioły dla Włocławka", który odbędzie się już w najbliższą niedzielę (23 sierpnia) na placu kościoła św. Stanisława przy ul. Żeromskiego.

O oprawę muzyczną zadba DJ Flyback&DJ B-Bomb, a na scenie zaprezentują się gwiazdy muzyki disco-polo. Przed włocławską publicznością wystąpią zespoły: Eratox, M-Power, Andrzej Koziński Show, Selfie, R-Max, Skolim, Fisher, Jamrose, Katiusza, Arsenał, Single Band, Boma, Daniel Dobraszkiewicz. Puls Band i Stefan Obielak. Umiejętności taneczne zaprezentują też grupy: No Name i Freestyle.

Podczas koncertu zapewnione będą atrakcje dla dzieci. Na przykościelnym placu pojawi się park zabaw, trampoliny, zjeżdżalnie i punkty gastroniczne. 

Koncert charytatywny rozpocznie się o godz. 13.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (7)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


ktpsktps

0 0

żenada, to co jest napisane - wstyd. 11:26, 20.08.2020


taaakie gwiazdy:taaakie gwiazdy:

6 7

jak donosiciel lucjan, jego paź sławcio, i sfora pedofili i pederastów ...
Co ? Pytamy co zrobiono z granatami z urzędu miasta, które otrzymał proboszcz Deregowski ? Kupił sobie następny pojazd lub stracił na agencje pomocy w polerowaniu "freda". 11:36, 20.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LafiryndowoLafiryndowo

9 3

Nie można tej manipulacji porównać do czegokolwiek, bo obrazi nawet majestat pasożytów. Żerowanie na ludzkim nieszczęściu, aby lansować siebie jest faszyzmem i tępotą tego frajerstwa, a tym brak godności.
Znajdzćie w innych miejscach i okolicznościach fanów różowych landrynek. 11:49, 20.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

giziol..giziol..

4 1

Szybko jak już kasa uzbierana xd 19:13, 21.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WitamWitam

0 0

Dzień dobry. Czy można prosić o plan godzinowy koncertów? O której godzinie będzie ostatni koncert? Dziękuję. 11:20, 22.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HhfHhf

4 1

Kicz i tandeta. 20:18, 22.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%