Zamknij
REKLAMA

Ten koncert to prawdziwy hit! Kolejny rok z rzędu zabrakło biletów, więc zagrają... dwa razy

10:21, 07.10.2021 | N.S.
Skomentuj `Wehikuł czasu` co roku przyciąga setki widzów. . Fot. archiwum DDWloclawek.pl
REKLAMA

Bilety na ten koncert co roku rozchodzą się w ekspresowym tempie. Zainteresowanie "Wehikułem czasu" w Browarze B. jest tak duże, że po raz kolejny trzeba było zorganizować dodatkowy występ. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na drugi koncert.

"Wehikuł czasu" to włocławska tradycja. Koncert, w którym włocławscy muzycy wspominają zmarłe gwiazdy, w tym roku odbędzie się po raz siódmy.

Tym razem będzie można usłyszeć utwory: Romualda Lipki, Kory, Bogdana Łyszkiewicza, Anny Jantar i Krzysztofa Krawczyka. Wykonają je dobrze znani muzycy z Włocławka: Joanna Kaczmarkiewicz - śpiew, Marcin Majewski – śpiew, Brzózka – śpiew, Jacek Zasada – instrumenty klawiszowe i flety, Jacek Piotrowski – gitary, Maciej Jakubczyk – gitara basowa, Radek Więckowski – perkusja.

Pierwotnie planowano, że koncert odbędzie się tylko 29 października. Bilety rozeszły się jednak bardzo szybko, a chętnych do kupienia wejściówek wciąż było wielu, dlatego Browar B. postanowił (podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach) zorganizować koncert również dzień później (30 października).

- Ten koncert sprzedaje się lepiej niż koncerty niektórych artystów znanych z telewizji. Komplet mieliśmy w ciągu dwóch lub trzech tygodni. Wiedząc, ze zainteresowanie jest duże i ludzie nadal chcą kupować bilety, postanowiliśmy zorganizować drugi koncert

- tłumaczy Lidia Piechocka-Witczak, dyrektor CK Browar B.

Niewiele jest we Włocławku wydarzeń kulturalnych, które cieszą się tak ogromną popularnością. Jego sekret to połączenie pasji i charyzmy lokalnych muzyków.

- Klimat tego koncertu jest zawsze taki, jakiego widzowie oczekują. Jest kontakt i dobra komunikacja z wykonawcami. Sam Marcin Majewski, który prowadzi koncert i opracowuje (oczywiście w konsultacji z nami) kształt tego koncertu i w ogóle włocławscy muzycy, to są ludzie z ogromną pasją do muzyki i dużym doświadczeniem. Chyba to właśnie oni gwarantują, że tak jest. W tym koncercie jest bardzo dużo serca

- dodaje szefowa Browaru B.

Popularność "Wehikułu czasu" wynika prawdopodobnie również z jego niepowtarzalnego, nostalgicznego charakteru. W repertuarze zawsze znajdują się popularne piosenki zmarłych gwiazd. To budzi wspomnienia i powoduje u wielu widzów ogromne wzruszenie.

Sprzedaż biletów na dodatkowy koncert "Wehikuł czasu VII" zaplanowano na 30 października właśnie ruszyła. Obecnie dostępnych jest blisko 300 wejściówek na drugi koncert. Można je kupić TUTAJ. lub w kasie CK Browar B.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

hgfhgf

2 6

Bendom chostessy? 11:33, 07.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

oleole

2 5

Pani Dyrektor w jakim procencie jest pani udział ze sprzedaży biletów , uprawiając pod szyldem Browar B i UM prywatną działalność pracowników Browaru i Marcina . Jaką odpłatność ponoszą uczestnicy "Wehikułu czasu" z wynajmu sali i sprzętu , kosztów utrzymania działalności Browaru, fundowany podatnikom włocławskim. 06:46, 08.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zibi_EndrjuZibi_Endrju

2 0

Super! Będę, jak co roku :) 01:02, 19.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%