Zamknij
REKLAMA

Na co do kina? Najmłodszym polecamy film "Klakson i spółka"

09:54, 11.11.2018 | Ł.D.
REKLAMA
Skomentuj
To przepełniona szalonymi przygodami i humorem barwna opowieść o perypetiach pewnego auta, które wbrew przeciwnościom losu pragnie zrealizować swe największe marzenie. fot. materiały prasowe

"Klakson i spółka" to najnowsza propozycja filmowa dla najmłodszych kinomanów. Produkcję już można oglądać we włocławskim Multikinie.

To przepełniona szalonymi przygodami i humorem barwna opowieść o perypetiach pewnego auta, które wbrew przeciwnościom losu pragnie zrealizować swe największe marzenie.

Film animowany opowiada o świecie zamieszkałym przez auta, gdzie pewna mała taksówka o imieniu Taxi wiedzie skromne życie na poboczu wielkiego miasta, marząc o przygodach, przyjaźniach i wielkiej chwale. Gdy nowo poznana piękna czerwona wyścigówka wpadnie w kłopoty, Taxi będzie musiał przeciwstawić się bandzie wrednych ciężarówek i wraz z grupą cztero- i dwukołowych kumpli ruszyć jej z odsieczą. Taxi wkrótce odkryje, że szlachetność i odwaga to najlepszy sposób na realizację marzeń, zdobycie przyjaciół i zostanie bohaterem wielkiej metropolii!

(Ł.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone