Zamknij
REKLAMA

Jest "skrzypcową gwiazdą rocka". Poznaj tajemnicę jego sukcesu!

10:30, 16.12.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
DKF Ósemka pokaże w poniedziałek `Współczesnego mężczyznę`. Fot. materiały promocyjne

Ma wszystko – sukces, sławę, urodę. Nie ma natomiast przyjaciół i bliskich. Taki jest „Współczesny mężczyzna”, którego DKF Ósemka przedstawi podczas poniedziałkowego (17.12.) seansu Akademii Dokumentalnej.

DKF Ósemka zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie z najlepszymi światowymi filmami dokumentalnymi. „Współczesny mężczyzna” to już 22. projekcja filmowa Akademii Dokumentalnej, projektu finansowanego przez Fundację Anwil dla Włocławka.

Reżyserka „Współczesnego mężczyzny”, Eva Mulvad stworzyła portret Charliego Siem’a, światowej sławy skrzypka, który pracuje również jako model dla wiodących domów mody. Siem stale podróżuje, występuje w najlepszych salach koncertowych na świecie. Jest bogaty, ludzie patrzą na niego z zachwytem, a media określają go, jako „skrzypcową gwiazdę rocka”, bo jego słuchaczami są głównie młodzi ludzie zachwyceni interpretacjami Brahmsa i Beethovena. Jego występy są nienaganne pod każdym względem. Naukę gry na skrzypcach zaczął w wieku trzech lat, a dzięki samodyscyplinie i samozaparciu doprowadził ją do perfekcji.

Bardzo dba też o swoje ciało i wizerunek. Lubi szyte na miarę garnitury i Porsche, umieszcza nieskazitelne selfie w mediach społecznościowych. Z pozoru jego życie wydaje się idealne, ale perfekcjonizm ma też swoją cenę. W życiu nastawionej na bycie celebrytą gwiazdy jedyny luksus, na który zazwyczaj nie można sobie pozwolić to partnerzy życiowi i przyjaciele.

Ale czy rzeczywiście Charlie tego potrzebuje, skoro z pozoru ma już wszystko? Kim tak naprawdę jest ukryty pod maską doskonałości Charlie Siem? Za fotogeniczną fasadą zawsze uśmiechniętego człowieka sukcesu, dbającego o swoją karierę, jest życie, w którym nie ma miejsca na przyjaźń, miłość i beztroską radość.

„Współczesny mężczyzna” jest filmem skłaniającym do refleksji na temat życia i priorytetów, które budują ścieżkę kariery i sukcesu młodego człowieka, pokazując, ile jesteśmy gotowi poświęcić by ten sukces osiągnąć – piszą organizatorzy poniedziałkowego seansu.

Projekcja filmu „Współczesny mężczyzna” rozpocznie się w poniedziałek, o godz. 19:00. Wstęp wolny.

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Mój NickMój Nick

2 0

Ja tylko zacytuję komunistę i zwolennika gazowania ludzi pisarza George Bernard Shaw'a "Kiedy byłem młody i piękny, wydawało mi się, że w życiu najważniejsze są pieniądze. Teraz, gdym stary i brzydki, jestem tego pewien".
11:29, 16.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone