Zamknij
REKLAMA

Horror czy sci-fi? To będzie weekend z mocnym kinem

14:12, 16.02.2019 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
W tym tygodniu na kinowe ekrany wchodzą `Prodigy. Opętany` i `Alita: Battle Angel`. Fot. materiały promocyjne

W tym tygodniu we włocławskim Multikinie czekają nowości dla widzów o mocnych nerwach i miłośników kina science fiction. Pierwsi mogą już oglądać horror „Prodigy. Opętany”, drudzy – przenieść się do XXVI w. dzięki filmowi „Alita: Battle Angel”.

Bohaterka mrocznego horroru „Prodigy. Opętany”, Sarah (Taylor Shilling - „Szczęściarz”, „Orange Is The New Black”) niepokoi się dziwnym zachowaniem swego 8-letniego syna. Pozornie Miles (Jackson Robert Scott - „To”, „Skin”) nie różni się od innych chłopców w tym wieku, a jednak może stanowić poważne zagrożenie dla całej rodziny. Jego matka podejrzewa, że za tą mroczną przemianą stoją nadprzyrodzone siły. Pragnąc za wszelką cenę chronić syna, postanawia rozwikłać zagadkę opętania chłopca. Okazuje się, że wyjaśnienie tkwi w przeszłości.

[WIDEO]1211[/WIDEO]

Na wielkim ekranie można już oglądać również film Roberta Rodrigueza, reżysera ”Od zmierzchu do świtu” i ”Sin City: Miasto grzechu”, wyprodukowany przez Jamesa Camerona, twórcę “Titanica” i “Avatara”. „Alita: Battle Angel” to historia rozgrywająca się w XXVI stuleciu. Jego bohaterka to kobieta-cyborg zabrana ze złomowiska i przywrócona do życia przez naukowca. Alita (Rosa Salazar - „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”) nie pamięta, kim jest i skąd pochodzi. Nie zna też świata, w którym przyszło jej funkcjonować. Doktor Ido (Christoph Waltz - „Tarzan: Legenda”, „Spectre”), który opiekuje się nią, zdaje sobie sprawę z jej ogromnych możliwości i stara się ją uchronić przed niebezpieczeństwem, które jej grozi. Tymczasem w życiu Ality pojawia się Hugo (Keean Johnson), który chce pomóc jej odzyskać pamięć. Nagły splot wydarzeń zmusza bohaterkę do podjęcia walki na śmierć i życie w obronie bliskich.

[ZT]1212[/ZT]

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Fanka HorrorówFanka Horrorów

0 0

Wszystko fajnie tylko na stronie Multikina brak seansu Prodigy. Opętany w Bydgoszczy, Łodzi Katowicach czy Wawie jest a u nas? Chyba coś nie tak z artykułem i Włocławkiem...T%$F*&^ 16:31, 20.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Fanka HorrorówFanka Horrorów

0 0

Wszystko fajnie tylko na stronie Multikina brak seansu Prodigy. Opętany w Bydgoszczy, Łodzi Katowicach czy Wawie jest a u nas? Chyba coś nie tak z artykułem i Włocławkiem...T%$F*&^ 16:41, 20.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone