Zamknij
REKLAMA

W ten weekend w Multikinie we Włocławku trzy premiery. Wśród nich polski dramat

08:00, 10.06.2021 | G.S.
Skomentuj 11 czerwca w kinach sieci Multikino premię będzie miał między innymi polski dramat gangsterski ?Magnezja?. Foit. Archiwum DD/mat. prasowe.
REKLAMA

11 czerwca w kinach sieci Multikino premię będą miały między innymi: horror „Obecność 3: na rozkaz diabła”, polski dramat gangsterski „Magnezja” oraz familijny film fabularny „Tom i Jerry”.

Obecność 3: na rozkaz diabła” to horror, którego akcja rozgrywa się w 1981 roku. Małżeństwo Warren bada sprawę mężczyzny oskarżonego o morderstwo. Sprawca jednak utrzymuje, że za zbrodnie odpowiedzialny jest potężny demon, władający jego ciałem.

Ponadto premierę ma polska produkcja „Magnezja”. W filmie po śmierci szefa gangu i głowy rodziny, władza nad przestępczym klanem Lewenfiszów przechodzi w ręce jego córki – Róży. Razem ze swoimi siostrami kobieta kontynuuje szemrane interesy ojca i robi wszystko, by oprzeć się rosnącym w siłę sowieckim bandytom, którym przewodzi konserwatywny Lew. Tymczasem w cieniu rywalizacji dwóch potężnych rodzin, nierozłączni bracia – Albin i Albert Hudini – wcielają w życie swój przewrotny plan. Z pomocą uwodzicielskiej Heleny chcą okraść bank, w którym przechowywane są bogactwa Lewenfiszów. W rolach głównych widzowie zobaczą: Maję Ostaszewską, Magdę Boczarską, Dawida Ogrodnika, Borysa Szyca, Andrzeja Chyrę i Bartosza Bielenię.

Wśród premierowych propozycji nie zabrakło tytułu dla najmłodszych kinomanów. Od piątku na wielkim ekranie będzie można zobaczyć film familijny „Tom i Jerry”. Na wielkim ekranie widzowie zobaczą co się stanie, gdy mysz Jerry zamieszka w luksusowym nowojorskim hotelu, a aby się go pozbyć, pracownica zaangażuje kota Toma.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

(G.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%