Zamknij
REKLAMA

Zabił bandytę, by ratować bliskich. Jego dramatyczną historię poznasz we włocławskim Multikinie

16:00, 25.02.2022 | N.S.
Skomentuj Kadr z filmu `Mój dług`. Fot. materiały promocyjne
REKLAMA

W tym tygodniu na ekranie włocławskiego Multikina będzie wyświetlany m.in. film "Mój dług" opowiadający dramatyczną historię mężczyzny skazanego na 25 lat więzienia za zabicie bandyty. Wśród nowości jest też propozycja dla całych rodzin.

25 lutego premierę mają dwie nowości - "Mój dług" i "Potworna rodzinka 2".

"Mój dług"

Bohaterem filmu „Mój dług” jest młody przedsiębiorca Sławomir Sikora. Mężczyzna prześladowany przez bezwzględnego bandytę dopuszcza się morderstwa w obronie swoich najbliższych. Skazany na 25 lat więzienia trafia za kraty, gdzie musi walczyć o przetrwanie w środowisku recydywistów skazanych za najcięższe zbrodnie.

Pozbawiony nadziei na sprawiedliwość, odizolowany od tych, których kocha, musi znaleźć w sobie siłę, by przeżyć i pozostać sobą. Każdy dzień jest walką o zachowanie godności i człowieczeństwa. Jest grą o życie, toczącą się według wyjątkowo brutalnych reguł. Sikora podejmuje tę walkę i nie daje się złamać

- czytamy w opisie filmu.

„Potworna rodzinka 2”

Po ostatnich przygodach rodzina Wishbone’ów wróciła do normalnego życia pełnego mniejszych i większych kłopotów. Mały Max jako najniższy w klasie znów musi znosić żarty kolegów, a nastoletnia Fay nie może się pogodzić z faktem, że jej koleżanki są bardziej utalentowane. Tata znów tonie w morzu zawodowej nudy, a mama próbuje wykrzesać iskierkę ciepła, by rozpalić ogień domowego ogniska.

Wishbone’ów nie może jednak zabraknąć na ślubie ich ukochanej Baby Jagi z upiornie uroczym Renfieldem. Niestety uroczystość zakłóci wtargnięcie Mili Starr Łowczyni Potworów, która sprzed samego ołtarza porwie wystrojoną Babę Jagę. W tej sytuacji rodzinka znów musi stać się potworna! Max wilkołak, Fay mumia, mama wampirka i tata Frankenstein wraz z triem nieodłącznych nietoperzy gotowi są stawić czoła nie tylko Mili Starr, ale całej jej przerażająco idealnej rodzinie, która najwyraźniej ma coś do potworów. Poszukując kryjówki Idealnych, nasi Potworni spotkają takich celebrytów potwornego świata jak Yeti, potwór z Loch Ness, a nawet sam King Congo! Wkrótce wszyscy odkryją, że nikt nie jest do końca idealny, ani całkiem potworny!

- opisuje Multikino.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.

(N.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%