Zamknij
REKLAMA

Znany aktor filmowy tonie w długach! Dla ratowania finansów podejmuje się nietypowego zlecenia. Co się z nim stanie?

15:00, 22.04.2022 | .
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.
REKLAMA

Legenda wielkiego ekranu, Nicolas Cage tonie w długach. Dla ratowania swojego portfela podejmuje się nietypowego zlecenia. Co warto obejrzeć we włocławskim Multikinie w ten weekend? 

Kinomaniacy mogą przebierać w premierach filmowych, które wchodzą w najbliższy weekend na ekrany. Widzowie mają do wyboru dramat, komedie i film familijny

Nicolas Cage tonie w długach

Nicolas Cage to legenda kina. Aktor zdobył popularność dzięki takim produkcjom jak: "Zostawić Las Vegas", "Dzikość serca", czy "Pan życia i śmierci".

W filmie "Nieznośny ciężar wielkiego talentu" Nicolas Cage wciela się w samego siebie. Bohater jest zdesperowany, aby spłacić swoje długi. Z tego powodu przyjął nietypową, ale bardzo opłacalną propozycję od swojego wielbiciela, Javiego. Aktor ma być honorowym gościem na przyjęciu urodzinowym fana. 

Z kolejną ofertą przychodzą agenci amerykańskiego wywiadu, którzy potrzebują Cage'a do pomocy w schwytaniu wielbiciela legendy kina. Okazuje się, że Javi jest poszukiwanym przestępcą. Warto zobaczyć, czy człowiek bez twarzy zgodzi się na pocałunek śmierci. 

Zemsta wśród wikingów

Książe Amleth jest u progu dorosłości, gdy jego ojciec, król Aurvandil War Raven zostaje brutalnie zamordowany przez wuja Fjolnira. Młody następca tronu został zmuszony do ucieczki z królestwa. Amleth poprzysięga zemstę. 

Po ponad 20 latach książę spotyka czarownice, która przypomina o jego obietnicy. Wówczas doświadczony wiking wyrusza na na farmę swojego wuja, aby dokonać zemsty. 

W filmie "Wiking", którego reżyserem jest Robert Eggers, zobaczymy świetnych i utalentowanych aktorów m.in.: Anye Taylor-Joy ("Gambit królowej"), Ethana Hawke ("Dzień próby"), Nicole Kidman ("Wielka kłamstewka") oraz Alexandra Skarsgarda ("Czysta krew"). 

Powrót do Green Hills

Nie zabraknie także gratki dla najmłodszych. W piątek na ekrany włocławskiego Multikina wejdzie "Sonic 2. Szybki jak błyskawica"

Niebieski jeż po osiedleniu się w Green Hills chce udowodnić, że ma to, czego potrzeba, aby być prawdziwym bohaterem. Test jego możliwości przychodzi szybko, gdy powraca dr Robotnik (w tej roli Jim Carrey), razem z nowym sojusznikiem, Knucklesem. 

Premiera w piątek, 22 kwietnia

Wszystkie filmy na ekrany Multikina wejdą w piątek, 22 kwietnia. Bilety do kupienia są w kasach obiektu oraz na stronie internetowej kina. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Ddzj33byDdzj33by

2 1

Wynocha z takimi żałosnymi wypocinami
Nowy redaktorek a poziomem już dorównuje reszcie śmietanki z tego portalu
Dno I wodorosty 22:32, 22.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%