Zamknij

Multikino Włocławek: Na co warto się wybrać w ten weekend do kina?

08.00, 20.01.2023 inf.pras.
Skomentuj Co grają w Mulitkinie we Włocławku? Fot. archiwum.
REKLAMA

W piątek, 20 stycznia na ekranach włocławskiego Multikina zadebiutują cztery nowe filmy. Sprawdzamy, na co warto wybrać się w tym tygodniu do kina. 

We włocławskim Mulitikinie od piątku, 20 stycznia będzie można zobaczyć premierowo: komediowy kryminał, film z Bradem Pittem i Margot Robbie oraz dwie animacje dla najmłodszych kinomanów.

Kryminał w Zakopanem 

Na widzów będzie czekała plejada wybitnych polskich aktorów odsłaniająca nieznane oblicze słynnych i kultowych postaci oraz piętrowa zagadka kryminalna i niepowtarzalna atmosfera Zakopanego

„Niebezpieczni Dżentelmeni” to iskrzący dowcipem i tętniący akcją komediowy kryminał, w którym równie ważne jak to „kto zabił?”, jest pytanie „kogo zabito?”.

Tomasz Kot, Marcin Dorociński, Andrzej Seweryn i Wojciech Mecwaldowski jako artystyczne, naukowe i celebryckie osobowości początku XX wieku w sensacyjnej historii, której próżno szukać na kartach podręczników. 

Los Angeles lat 20. XX wieku 

Druga propozycja na najbliższy weekend to „Babilon". To film reżysera nagrodzonego sześcioma Oscarami „La La Land" Damiena Chazelle. Jest to oryginalna epopeja rozgrywająca się w Los Angeles lat 20. XX wieku.

To opowieść o wielkich ambicjach, śledzi narodziny i upadek wielu gwiazd w erze niepohamowanej dekadencji i deprawacji we wczesnym Hollywood. W rolach głównych występują: Brad Pitt, Margot Robbie i Diego Calva. W obsadzie znaleźli się także: Jovan Adepo, Li Jun Li i Jean Smart.

Gratka dla najmłodszych

Na wielki ekran wejdą dwie produkcje dla dzieci. „Zadziwiający kot Maurycy” to pierwszy animowany film fabularny oparty na twórczości pisarza Terry'ego Pratchetta, którego cykl „Świat Dysku” sprzedał się w liczbie przeszło 70 milionów egzemplarzy. 

Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały. Wspierany przez „cichego wspólnika” wędruje od miasta do miasta, naciągając ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą tylko dźwięk magicznego fletu jest w stanie pokonać. 

Kolejna animowana propozycja dla małych kinomanów to „Mumie”. W Egipcie, głęboko pod ziemią, znajduje się liczące sobie 3000 lat miasto mumii. Zgodnie z królewskim rozkazem księżniczka Nefer musi wyjść za mąż za Thuta, ale żadne z tych dwojga się do tego nie pali.

Nefer pragnie wolności, a Thut na wszelkie zobowiązania reaguje alergicznie. Przed wolą bogów nie ma jednak ucieczki. Thut będzie musiał ożenić się z Nefer już za siedem dni.

Szczegółowy repertuar znajduje się TUTAJ

(inf.pras.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

BuldogBuldog

0 1

Jak to na co ? Na lachony. ! Wyrwać coś 08:06, 20.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

uwielbiam ten segmenuwielbiam ten segmen

0 0

Jeżeli by sie miało czas to by się na wszystko poszło. Fajnie, że piszecie o tym, mało kto zagląda regularnie na strone kina 15:53, 21.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%