Zamknij
REKLAMA

Masz talent sceniczny? Przyjdź na casting do najnowszego spektaklu Teatru Skene!

09:02, 18.09.2017 | J.B
REKLAMA
Skomentuj
zespół Teatru Skene, fot. J.Borkowska

Przed rozpoczęciem przygotowań do kolejnej premiery, Teatr Skene zaprasza dzieci i młodzież na casting, podczas którego poszukiwani będą odtwórcy różnych ról w najnowszym spektaklu. 

Najnowszą propozycją Teatru Skene dla młodych włocławian będzie przedstawienie oparte na powszechnie znanych bajkach Jana Brzechwy:  „Czerwony Kapturek”, „Jaś i Małgosia” i „Księżniczka na ziarnku grochu”.  Jak zapowiada reżyser Mieczysław Synakiewicz, jego akcja będzie wesoła i wartka, okraszona wieloma piosenkami i muzyką. Kolorowa scenografia i kolorowe kostiumy będą niewątpliwym atutem tego przedstawienia. Premiera planowana jest na grudzień 2017 roku.

Chcesz stać się częścią zespołu i wziąć udział w przygotowaniach do najnowszej premiery?

W dniu 20 września br. o godzinie 17:00, w sali widowiskowej włocławskiego Teatru Impresaryjnego, odbędzie się casting, podczas którego reżyser będzie poszukiwał młodych talentów (w wieku od 7 do 15 lat), gotowych występować na scenie. Podczas castingu niezbędne będą dobry humor, odwaga i spokój. Każdy z uczestników zostanie poproszony o przedstawienie przygotowanego przez siebie pogodnego wiersza lub wesołego fragmentu prozy.

Przypominamy, ze portal Dzień Dobry Włocławek jest patronem medialnym wszystkich przedstawień przygotowywanych przez Teatr Skene.

(J.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone