Zamknij
REKLAMA

To będzie inauguracja nowego sezonu! Do Włocławka przyjedzie...

10:00, 13.09.2020 | M.O.
Skomentuj fot. materiały organizatora

Familijny spektakl płockiego Teatru Form Wielu "Podaje Cegłę" zainauguruje nowy sezon teatralny dla dzieci w Teatrze Impresaryjnym. Kiedy odbędzie się premiera sztuki i jak zdobyć wejściówki? 

Teatr Form Wielu założony został przez braci Jarzyńskich. Łukasz Jarzyński jest aktorem, reżyserem i instruktorem teatralnym. To absolwent Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, a zdobywając doświadczenie w różnych teatrach, wykorzystuje tę wiedzę w realizacji własnych pomysłów scenicznych.

Przemysław Jarzyński ma na swoim koncie współpracę m.in. Teatrem Gry i Ludzie z Katowic, Teatrem w Kłodzku, Teatrem Per Se w Płocku. 

Teatru Form Wielu przyjedzie do Włocławka z familijnym spektaklem pt. "Podaj Cegłę". Sztuka ta zainauguruje sezon 2020/2021 w Teatrze Impresaryjnym.

 To będzie kolorowe, zabawne i interaktywne przedstawienie dla dzieci. Sam spektakl to typowy teatr przedmiotu poszerzający wyobraźnię młodych widzów 

- informuje Piotr Gutowski, kierownik działu organizacji imprez i edukacji teatralnej.

Przedstawienie zaplanowano na niedzielę, 20 września. Początek sztuki o godzinie 11:00

Ceny biletów wynoszą - 20 złotych (bilet normalny, parter), 15 złotych (bilet ulgowy - parter, rząd XVIII i balkon). Sprzedaż wejściówek prowadzona jest przez kasę teatru. 

W związku z obostrzeniami związanymi z epidemią koronawirusa na widowni we włocławskim Teatrze Impresaryjnym może być zajętych 50% miejsc przeznaczonych dla widowni. 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

SZTUKA U  NAS ?SZTUKA U NAS ?

1 0

DOBRZE JAK W TYM CIEMNOGRODZIE 10% PRZYJDZIE , TO BĘDZIE CUD... 11:49, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz