Zamknij
REKLAMA

Teatr Impresaryjny odwołuje najbliższe wydarzenia. Co z zakupionymi biletami?

17:23, 15.10.2020 | M.O.
Skomentuj Fot. Anna Polak / Archiwum DDWloclawek.pl
REKLAMA

Pandemia koronawirusa ponownie uderza we włocławską kulturę. Teatr Impresaryjny odwołał dwa zaplanowane na najbliższy czas wydarzenia. Co ze zwrotami za bilety?

Spektakle dla dzieci, które były zaplanowane na najbliższą niedzielę nie odbędą się. Teatr Impresaryjny poinformował o odwołaniu "Historii Calineczki". Najmłodsi, w tę niedzielę, mieli zobaczyć tę sztukę w wykonaniu Teatru "Baj Pomorski".

- Z uwagi na chorobę aktora z Teatru "Baj Pomorski" spektakle zostały przesunięte na inny termin, o którym niezwłocznie Państwa powiadomimy - czytamy w komunikacie włocławskiej instytucji. 

To jednak nie koniec. 

Przełożony został także koncert zespołu Lubelska Federacja Bardów, który miał się odbyć 25 października. Tutaj pierwszoplanową rolę zagrała pandemia. To właśnie z uwagi na zaostrzenie ograniczeń i nakazów związanych z koronawirusem wydarzenie zostało przesunięte w czasie. 

Teatr Impresaryjny szuka już nowego terminu wydarzenia. 

- Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli wrócić do czasów sprzed pandemii i zaprosić Państwa na zaplanowane wcześniej w Teatrze Impresaryjnym koncerty i przedstawienia zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych - informuje kierownik Działu Organizacji Imprez i Edukacji Teatralnej Piotr Gutowski.

Jak starać się o zwrot za zakupione bilety

Takich zwrotów dokonuje kasa teatru. Pieniądze można odzyskać w dni powszednie w godzinach od 9:00 do 17:00. Osoby, które dokonały zakupu biletu płacąc kartą płatniczą powinny, w momencie dokonywania zwrotu, mieć kartę przy sobie. 

Zwroty dokonywane będą do końca października. 

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz