Zamknij
REKLAMA

Znany aktor z "M jak miłość" wystąpi na deskach włocławskiego teatru! Na widzów czekają spektakle oraz koncert!

12:00, 12.05.2022 | .
Skomentuj W Teatrze Impresaryjnym ciekawe spektakle. Fot. Archiwum DDW.
REKLAMA

Włocławski Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza w najbliższym czasie na ciekawe spektakle, a nawet... koncert! Co będzie się działo w kolejnych tygodniach? 

Maj oraz czerwiec obfituje w bogaty repertuar pełen muzyki, komedii oraz bajek. Każdy zainteresowany może wybierać w tym, co lubi najbardziej

"Wieruszka" 

Marek Rębacz to twórca takich hitów teatralnych jak: "Ciemno", "Atrakcyjny pozna panią" oraz "Dwie morgi utrapienia". W sobotę, 28 maja o godzinie 17:00 w Teatrze Impresaryjnym zobaczymy kolejny spektakl reżysera pt. "Wieruszka, twoja wymarzona pomoc domowa...". 

Janek (lekarz) i Adam (prawnik), są szwagrami, mieszkają blisko siebie. Jako dojrzali mężczyźni wiodą ustabilizowane życie rodzinne, emocjonalne i uczuciowe. Pewnego dnia Adam zapowiada przyjazd Wieruszki z Bułgarii, która ma się nadawać idealnie jako pomoc domowa. Kobieta jednak nie okazuje się zwykłą służącą, a dwudziestoletnią rudowłosą pięknością. W tym wszystkim zobaczymy też intrygę, którą knują żony Janka i Adama. 

Na scenie zobaczymy m.in Tomasz Ciachorowskiego znanego z "M jak miłość", Lecha Dyblika oraz Pawła Burczyka. 

"Kopciuszek" z okazji Dnia Dziecka

Teatr Impresaryjny w niedzielę, 29 maja o godzinie 11:00 zaprasza całe rodziny na zabawne, kolorowe i rozśpiewane przedstawienie pt. "Kopciuszek". Spektakl jest organizowany w związku z Dniem Dziecka

Na scenie widzowie ujrzą oprócz tytułowej bohaterki takie postacie jak: Macochę i jej córki Haneczkę oraz Kasieńkę, Wróżkę, Heroda, Dwórki, Królewicza oraz żyjącego we własnym świecie Króla. 

Muzycznie w Teatrze

Teatr Impresaryjny zaprasza na także na wyjątkowy koncert w wykonaniu Eleni.

Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje takie jak: Miłość jak wino, Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca, Tylko w Twoich dłoniach, Na wielką miłość oraz najnowsze kompozycje z płyty Statek do Pireusu.

- mówi Monika Budzeniusz, dyrektor Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego. 

Piosenkarce będzie towarzyszył zespół w osobach Kostas Dzokas, Aleksander Białous. Koncert realizowany przez Agencję "Mazart" już 20 maja o godz. 19.30.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

WidzWidz

5 1

Tęskno za Panem Dariuszem Kordkiem✊👩‍⚕️👩‍⚕️ 16:48, 12.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%