Zamknij

"Ciśnie bekę" ze "Sprawy dla reportera"! Wystąpi we włocławskim teatrze!

14:30, 28.06.2022 | .
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.
REKLAMA

We włocławskim Teatrze Impresaryjnym wystąpi stand-uper, który popularność zdobył w aplikacji społecznościowej TikTok. O czym będzie jego występ na deskach teatru? 

"Sprawa dla stand-upera", tak się nazywa program Daniela Midasa, który zaprezentuje we Włocławku w czwartek, 30 czerwca. Komik zdobył niebywałą popularność na TikToku. 

Odkrycie Internetu tego roku!

Stand-uper swoje filmiki z cyklu "Szopka dla reportera" zaczął publikować jeszcze w 2021 roku, jednak w ostatnich tygodniach zdobywa prawdziwą popularność nie tylko w mediach społecznościowych, ale też w klubach i halach widowiskowych w całej Polsce oraz w Europie. 

"Szopkę dla reportera" oglądają już wszyscy. Od kierowców, przez nauczycielki, aż po znanych adwokatów. Jego ulubionym tekstem na podryw jest: "Jestem z Kaszewiakiem po imieniu." - podobno 100% skuteczność

- czytamy w zapowiedzi Daniela Midasa. 

Czym zasłynął? 

Artysta zasłynął komentowaniem absurdalnych odcinków prowadzonej przez Elżbietę Jaworowicz "Sprawy dla reportera", która jest emitowana w telewizyjnej Jedynce. Midas wytyka m.in zachowania bohaterów programu oraz zapraszania do każdego epizodu muzyka wykonującego swoje najpopularniejsze utworu na koniec programu. 

W "Szopce dla reportera" znajduje się też stała rubryka dla Piotra Kaszewiaka, jednego z adwokatów, który według komika jest jednym z najnormalniejszych i najlepiej przygotowanych gości w programie Elżbiety Jaworowicz. 

Filmiki artysty na TikToku mają nawet po dwa miliony odsłon, a społeczność skupiona wokół Daniela Midasa nazywana jest "Robaczkami", która angażuje się w życie komika i przysyła mu pomysły na kolejne filmiki. 

 

@danielmidas Coś nie coś potrafię 😅 #dc #dlaciebie #sprawadlareportera #viral ♬ dźwięk oryginalny - danielmidas

 

Wystąpi w Teatrze Impresaryjnym 

Występ stand-upera zaplanowany jest na czwartek, 30 czerwca w Teatrze Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego o godzinie 19:30. Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne TUTAJ.

[CGK]13688[/CGK]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

BuuuuuuBuuuuuu

6 2

TikToker i Youtuber to zawód.

Zawód dla rodziców i dla społeczeństwa. :> 14:35, 28.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NiezaakceptowanyNiezaakceptowany

9 0

Ja cisnę bękę z tego portalu. Najbardziej bawią mnie "bezbłędne" artykuły od Grażyny i Natalii. 14:50, 28.06.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Oj tam.. Oj tam..

4 0

Nie znasz się, to jest dziennikarstwo na najwyższym poziomie... 16:53, 28.06.2022


bgbghbgbgh

3 5

*%#)!& gosc na youtube midas sprawa dla reportera genilny;ny jest 14:51, 28.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

??

4 0

I za takie dno kulturalne samorząd płaci DD ogromne pieniądze ? To może zaproście jeszcze sołtysa kierdziołka i Ferdka Kiepskiego ... bedzie chciaż ,,śmieszno a nie tylko straszno '' 19:58, 28.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%