Zamknij
REKLAMA

Włocławianie uwielbiają kryminały? Wkrótce będą mogli spotkać się z...

08:11, 14.10.2021 | .
Skomentuj Kryminał pt. Zadra Roberta Małeckiego opowiada o kościach znalezionych w lesie. Fot. depositphotos
REKLAMA

Wkrótce we Włocławku będzie okazja, żeby spotkać się z poczytnym autorem kryminałów, Robertem Małeckim. Jego książki są chętnie czytane przez włocławian.

Włocławska biblioteka co pewien czas zaprasza w swoje progi znanych autorów. Ostatnio pojawiła się m.in. Grażyna Wolszczak.

W październiku Biblioteka będzie gościć Roberta Małeckiego, autora kryminałów, politologa, filozofa, dziennikarza, a także nauczyciela kreatywnego pisania.

Uznawany za jednego z najlepszych polskich specjalistów w tej branży. Jest laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru i nagrody Kryminalnej Piły oraz zdobywcą "Złotej Karety" w kategorii Kultura, przyznawanej przez toruński Dziennik "Nowości"

– tak Robert Małecki jest przedstawiany na swojej stronie internetowej.

Spotkanie z Robertem Małeckim odbędzie się w ramach projektu Dyskusyjny Klub Książki nadzorowanego przez Książnicę Kopernikańską w Toruniu. W jego ramach włocławianie omawiają swoje ulubione książki raz w miesiącu.

Jak się dowiedzieliśmy od Martyny Dębczyńskiej z Miejskiej Biblioteki Publicznej, książki autora kryminałów są bardzo poczytne w naszym mieście. Znajduje się on w pierwszej dziesiątce najchętniej czytanych twórców książek o tematyce kryminalnej. Liderkami listy są Katarzyna Bonda i Katarzyna Puzyńska.

Spotkanie z Robertem Małeckim odbędzie się 22 października o 18:00 w Sali Kameralnej Biblioteki na Placu Staszica 1. Wstęp wolny. 

Biblioteka we Włocławku planuje zapraszać do siebie kolejnych pisarzy.

Pod koniec roku najbardziej skupimy się na zapraszaniu autorów regionalnych. (…) Od nowego roku na pewno będziemy znowu zapraszać autorów ogólnopolskich. Dodam też, że z bardziej popularnych będzie Ałbena Grabowska, autorka powieści obyczajowych i historycznych, która przyjedzie do nas jeszcze w listopadzie tego roku.

– mówi Martyna Dębczyńska, MBP Włocławek.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

Fan kryminalFan kryminal

8 0

Tak uwielbiamy, szczególnie te Włocławskie.. nie trzeba książek czytać ani filmów oglądać, wystarczy wejść na DD a już włos się na głowie jeży.. 17:12, 13.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

!!!!

1 0

kryminał aktualnie jest na całym świecie 17:15, 13.10.2021


!!!!

0 0

https://www.youtube.com/watch?v=ICXhWZl_d8I

druk 920 !!! 17:15, 13.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zdzichu62Zdzichu62

0 0

Nie pamietam tytułu bo to bylo w szkole, ale tez cos czytalem. 17:41, 13.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TytułTytuł

2 0

"Szatan z 7 klasy" 18:22, 13.10.2021


0%