43-letni artysta Jacek Świgulski poprowadzi warsztaty plastyczne dla włocławian. Zajęcia połączone z finiszem jego wystawy w Galerii Sztuki "Suszarnia" już w najbliższą niedzielę.
Rozwój kreatywności, nacisk na wyobraźnię, jej stymulację i rozwój – tak będą wyglądały warsztaty plastyczne skierowane do włocławian. Poprowadzi je malarz nurtu młodego figuratywizmu – Jacek Świgulski.
43-letni artysta od dwudziestu lat wystawia prace w państwowych i prywatnych galeriach sztuki w całej Polsce. Dwukrotnie został wymieniony w Kompasie Młodej Sztuki – rankingu artystów opublikowanym na łamach Rzeczypospolitej. Jego zajęcia połączone są z finiszem włocławskiej wystawy “Wszystko dookoła" w Galerii Sztuki "Suszarnia".
W warsztatach udział wziąć może każdy.
Wśród uczestników mile widziane doświadczenie artystyczne, ale najważniejsza jest gotowość do podejmowania nowych wyzwań twórczych, ciekawość i chęć pracy – zapewniają organizatorzy.
Jedyny koszt uczestnictwa to płatna 20 złotych wejściówka. Materiały potrzebne podczas pracy zapewniają organizatorzy.
Warsztaty już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia o 11:00.
Konto usunięte17:43, 08.01.2020
Kwestia gustu, ale moim zdaniem Artystami (wielką literą pisanymi, jak zapewne zauważyliście) byli m.in. Da Vinci, Michał Anioł, Santi, Donatello, Bosch, Monet, Siemiradzki, Chełmoński, Kossakowie, Mucha, Matejko, Klimt, Munch, Wyspiański, Dali, Van Gogh, Beksiński, Gierymski, Witkiewicz, Makowski, Rembrandt, Weiss i wielu innych, których teraz nie pomnę.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Fundacja TVN działa we Włocławku
Mam pytaine czy Mariusz Świstalski właściciel: Żabki, Biedronki, Lidla, siecie Bankomatów dawny decywidysta z domu dziecka jest Właścicielem Stacji TVN? Czy to fundacja to Stacja TV Recydyw?
Włocławek -$
08:17, 2025-07-01
Nowe drzewa we Włocławku. Sprawdź, gdzie jest zielono
będą realizować? Swoją drogą na cholerę sadzi się wysokopienne drzewa, żeby je potem kaleczyć? Są jarzębiny, czeremchy, kaliny, można z nich wyhodować fajne niskie drzewka, to sadzą jakieś graby i inne klony buki, a potem ucina się gałęzie i drzewa i wyglądają jak człowiek po amputacji ręki w łokciu.
A gwarancję
08:16, 2025-07-01
Nowe drzewa we Włocławku. Sprawdź, gdzie jest zielono
na tysiąclecie królewstwa!!! Dlaczego gospodarz nie wymyślił takiej kampanii?!
Tysiąc drzew
08:06, 2025-07-01
Nowe drzewa we Włocławku. Sprawdź, gdzie jest zielono
Zawsze mnie zastanawiało, czemu poprzednicy z UM nie posadzili drzew po zakończeniu prac na górze saneczkowej. Dopiero po paru latach sobie ktoś przypomniał, że tam się nie da siedzieć w lato, najwyżej można smażyć jajka na blasze.
dendrololog
08:05, 2025-07-01