Zamknij
REKLAMA

Rozwój kreatywności, nacisk na wyobraźnię. Ceniony artysta zaprasza włocławian. To ostatnia szansa!

17:15, 08.01.2020 | M.O.
Skomentuj Warsztaty poprowadzi malarz Jacek Świgulski fot. depostitphotos.com
REKLAMA

43-letni artysta Jacek Świgulski poprowadzi warsztaty plastyczne dla włocławian. Zajęcia połączone z finiszem jego wystawy w Galerii Sztuki "Suszarnia" już w najbliższą niedzielę.

Rozwój kreatywności, nacisk na wyobraźnię, jej stymulację i rozwój – tak będą wyglądały warsztaty plastyczne skierowane do włocławian. Poprowadzi je malarz nurtu młodego figuratywizmu – Jacek Świgulski.

43-letni artysta od dwudziestu lat wystawia prace w państwowych i prywatnych galeriach sztuki w całej Polsce. Dwukrotnie został wymieniony w Kompasie Młodej Sztuki – rankingu artystów opublikowanym na łamach Rzeczypospolitej. Jego zajęcia połączone są z finiszem włocławskiej wystawy “Wszystko dookoła" w Galerii Sztuki "Suszarnia".

W warsztatach udział wziąć może każdy.

Wśród uczestników mile widziane doświadczenie artystyczne, ale najważniejsza jest gotowość do podejmowania nowych wyzwań twórczych, ciekawość i chęć pracy – zapewniają organizatorzy.

Jedyny koszt uczestnictwa to płatna 20 złotych wejściówka. Materiały potrzebne podczas pracy zapewniają organizatorzy.

Warsztaty już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia o 11:00.

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Konto usunięteKonto usunięte

0 2

Kwestia gustu, ale moim zdaniem Artystami (wielką literą pisanymi, jak zapewne zauważyliście) byli m.in. Da Vinci, Michał Anioł, Santi, Donatello, Bosch, Monet, Siemiradzki, Chełmoński, Kossakowie, Mucha, Matejko, Klimt, Munch, Wyspiański, Dali, Van Gogh, Beksiński, Gierymski, Witkiewicz, Makowski, Rembrandt, Weiss i wielu innych, których teraz nie pomnę. 17:43, 08.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%