Zamknij
REKLAMA

Chcesz schudnąć? Przyjdź do... kawiarni. We Włocławku przygotowują niecodzienne wydarzenie

10:38, 25.10.2021 | .
Skomentuj Jedzenie fast foodów nie sprzyja odchudzaniu. Fot. Pixabay
REKLAMA

Pogadanka, zabawa-quiz, przyrządzanie smacznego koktajlu. To wszystko czeka w Kawiarni Obywatelskiej osoby, które chciałyby zrzucić zbędne kilogramy i poznać tajniki zdrowego żywienia.

Według danych Eurostatu za 2019 rok, w naszym kraju ponad połowa dorosłych Polaków (58%) cierpi na nadwagę. To więcej niż wynosi europejska średnia (53%).

Wiele osób głowi się, jak zrzucić zbędne kilogramy. Nie muszą one jednak siedzieć bezczynnie – wystarczy zrobić pierwszy krok i przyjść do Kawiarni Obywatelskiej przy ul. 3 Maja.

Śródmieście Cafe organizuje spotkanie pt. "Dlaczego nie chudnę?" poświęcone otyłości i dietetyce. Podczas niego dietetyczka Ilona Drzewiecka przypomni zasady zdrowego żywienia. Powie także, dlaczego często nie widać efektów odchudzania.

Co przygotowała Kawiarnia?

Przygotowano otwartą prelekcję-pogadankę, która pozwoli uczestnikom spojrzeć dokładnie na swój problem, dobrać odpowiednie rozwiązanie i wymienić się swoimi doświadczeniami.

Będzie też wspólna zabawa-quiz oraz zadania, które będą miały na celu zaprzyjaźnić uczestników ze zdrowymi nawykami żywieniowymi. 

Razem przyrządzimy smaczny koktail!

Będziesz mógł indywidualnie poromawiać z dietetykiem, który wskaże Ci odpowiedni kierunek do tego, aby w zdrowy sposób schudnąć – jedząc

– zachęca Śródmieście Cafe na swoim Facebooku.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 28 października o godzinie 16 w Kawiarni Obywatelskiej Śródmieście Cafe. Wstęp wolny.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Wilk Alfa Wilk Alfa

3 0

Tak , chcę schudnąć . Przyjdę do kawiarni na niecodzienne wydarzenie ... zobaczymy .. 19:47, 25.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TŁUSTagaTŁUSTaga

0 0

Mam 132kg i chodzę do mc'a na śniadania i obiady, to teraz gdzie mam się stołować. 13:14, 26.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%