Zamknij
REKLAMA

Studiujesz? Zgarnij kasę i staż w Anwilu!

10:03, 13.01.2019 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
O stypendia mogą się ugiegać m. in. studenci chemii, mechaniki i budowy maszyn, automatyki, elektryki oraz inżynierii produkcji. Fot. depositphotos

Dziewięciomiesięczne stypendium, a po nim staż lub praktyka u największego pracodawcy w mieście. Taką ofertę ma dla studentów z Włocławka i okolic Fundacja Anwil dla Włocławka. Właśnie rozpoczął się nabór wniosków w ramach nowego programu stypendialnego.

Fundacja Anwil dla Włocławka wesprze finansowo przyszłych specjalistów przemysłu chemicznego pochodzących z Włocławka i okolic. Przygotowała dla nich stypendium, a także staże i praktyki u jedynego polskiego producenta PCW i czołowego krajowego wytwórcy nawozów azotowych – spółki Anwil.

O przyznanie stypendium w ramach programu „Młodzi z Anwilem" mogą ubiegać się studenci ostatniego roku studiów I stopnia, studiów II stopnia oraz studenci czwartego i piątego roku studiów jednolitych na kierunkach: chemia, technologia chemiczna, analityka chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa, mechanika i budowa maszyn, automatyka, elektryka, elektroautomatyka, a także inżynieria produkcji. Stypendystami mogą zostać mieszkańcy Włocławka oraz okolicznych gmin: Włocławek, Brześć Kujawski, Fabianki oraz Lubanie, którzy nie ukończyli 26. roku życia i studiują w trybie stacjonarnym na dowolnej polskiej uczelni publicznej.

- To pierwsza edycja studenckiego konkursu stypendialnego Fundacji Anwil dla Włocławka. Od 2015 roku z tej formy wsparcia korzystają gimnazjaliści, a także ich starsi koledzy ze szkół ponadgimnazjalnych. Dotychczas 150 uczniów otrzymało stypendia o łącznej kwocie 385 tys. zł. Na niwie edukacji – oprócz programu stypendialnego – Fundacja Anwil dla Włocławka wspiera rozwój nowatorskich form nauki przedmiotów ścisłych, organizując konkurs grantowy „Uczę się z Anwilem" – przypomina Biuro Komunikacji Zewnętrznej i Sponsoringu firmy Anwil.

Wnioski stypendialne będą przyjmowane do 31 stycznia 2019. Chętni, poza wysoko punktowanymi na etapie oceny wniosków dokonaniami naukowymi, powinni wykazać się średnią ocen co najmniej 4,0 w ostatnich dwóch semestrach studiów. Szansę otrzymania stypendium zwiększa także aktywność społeczna oraz udokumentowany udział w praktykach studenckich, stażach, kołach naukowych i wymianach międzynarodowych.

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

BorysBorys

2 3

Dlaczego tylko dla studentów uczelni publicznych szanowna fundacjo? 10:51, 13.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AsaAsa

6 0

Ale ordynarne określenie "zgarnij kasę", naprawdę?. Ładnie brzmiałoby zdobądź stypendium na rozwój. Cytowane zgarnięcie kasy sugeruje, że to wyłaczny cel. Co za miernota to pisała. 10:53, 13.01.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

ala i  asala i as

1 2

miernota to ty buraku jaka to kultura w tym upadłym dziadowskim mieście 17:05, 13.01.2019


asialaasiala

1 1

alai as - no nie nauczyli w szkole, a szkoda. 17:21, 13.01.2019


ZAWZAW

4 0

To takie zapoznanie z wyścigiem szczurów na początek za 1200 brutto, a potem, no niestety nie możemy pana zatrudnić. Proces rekrutacyjny przeszedł pan wzorowo, ale nie ma pan kredytu na mieszkanie i nie będziemy mogli pana poniżać, wymagać rzeczy absurdalnych i mieszać pana z błotem, bo nie jest pan w *%#)!& sytuacji. 17:30, 13.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone