Zamknij
REKLAMA

Ten sprzęt robi wrażenie. "Elektryk" dostał na niego 35 tys. zł

08:35, 06.03.2019 | ZSEl/oprac. N.S
REKLAMA
Skomentuj
ZSEl otrzymał na doposażenie pracowni 35 tys. zł. Fot. Zespół Szkół Elektrycznych

Włocławski „Elektryk” ma nowoczesne pracownie. Szkoła dostała na doposażenie sal dydaktycznych 35 tys. zł z Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Dofinansowanie z MEN zostało przeznaczone na doposażenie pomieszczeń, które służą do celów dydaktycznych. Pieniądze pochodziły z podziału rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2018.

- Środki w kwocie 35 tys. zł przeznaczone zostały na zakup wyposażenia pracowni wysokich napięć, pracowni języka angielskiego zawodowego, gdzie również można prowadzić zindywidualizowane zajęcia z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych – informuje szkoła na swojej stronie internetowej.

Dzięki dotacji do pracowni wysokich napięć trafiły nowoczesne przyrządy do pomiaru rezystancji izolacji, pomiaru rezystancji uziomów, badania wyłączników różnicowoprądowych oraz lokalizator przewodów i kabli. Pracownia wzbogaciła się również o tablicę demonstracyjną do nauki pomiarów ochronnych, symulator kabla, generator Van de Graaffa i tablice oznaczeń urządzeń elektrycznych oraz zestaw narzędzi.

Nowy sprzęt trafił także do pracowni językowej do nauki angielskiego. Zakupiono do niej multimedialne zestawy umożliwiające wprowadzanie innowacyjnych metod nauczania języka w szkole.

(ZSEl/oprac. N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone