Zamknij
REKLAMA

Startuje rekrutacja do szkół i przedszkoli. Tych terminów nie możesz przegapić!

12:00, 24.02.2021 | .
Skomentuj Rekrutacja do włocławskich szkół i przedszkoli rusza 1 marca fot. depositphotos.com
REKLAMA

Już za kilka dni (1 marca) ruszy rekrutacja do miejskich szkół i przedszkoli. Prezydent Marek Wojtkowski wydał już zarządzenie, w którym określono ważne terminy. Nie możesz ich przegapić!

Terminy naboru do szkół podstawowych zostały ustalone zarządzeniem Prezydenta Włocławka z 18 stycznia. Zgodnie z nim rekrutacja rozpocznie się 1 marca.

W naborze do przedszkoli publicznych oraz oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, a także szkół podstawowych jako pierwsi zgłoszenia będą mogli składać rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie danej szkoły. Będą to mogli zrobić między 1, a 8 marca. 

Dzień później (9 marca) wystartują zapisy dla rodziców, którzy chcą wysłać dziecko do szkoły poza obwodem zamieszkania. Zapisy zakończą się 23 marca. 

- W terminie od 25 do 29 marca 2021r. nastąpi weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do danej jednostki wychowania przedszkolnego i dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

- informuje włocławski magistrat. 

Dzień po zakończeniu prac komisji rekrutacyjnej zostaną ogłoszone listy dzieci - dotyczy to zarówno zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. 

Do 13 kwietnia rodzice będą mieli czas na podpisanie deklaracji przyjęcia. Nie złożenie jej będzie oznaczało rezygnację z miejsca w danej placówce. 14 kwietnia szkoły opublikują ostateczne listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych.

Nabór uzupełniający ma się rozpocząć w czerwcu. Jego wyniki będą ogłoszone 23 sierpnia.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%