Zamknij

To ostatnia szansa na studia w PUZ! Rekrutacja dobiega końca

00:00, 15.10.2021 artykuł sponsorowany
Fot. PUZ Włocławek Fot. PUZ Włocławek

Mimo, że uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2021 w PUZ we Włocławku już się odbyła, to jeszcze nie jest za późno by podjąć decyzję o studiowaniu. Dziś ostatni dzień rekrutacji.

Oferta kształcenia w PUZ we Włocławku obejmuje również studia podyplomowe. Kandydat może wybrać spośród 25 kierunków studiów podyplomowych i 30 szkoleń i kursów:

Executive Master of Business Administration, E-administracja i zarządzanie projektami, Zamówienia publiczne, Zamówienia publiczne w ochronie zdrowia, Pośrednictwo i zarządzanie nieruchomościami, Rolnictwo dla absolwentów kierunków nierolniczych, Pozyskiwanie i administrowanie funduszami Europejskimi, Bezpieczeństwo i higiena pracy, Kadry i płace w praktyce, Rachunkowość budżetowa, E-administracja i zarządzanie projektami w ochronie zdrowia, Rachunkowość i controlling, Podstawy rachunkowości z certyfikatem księgowego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Zarządzanie ochroną danych osobowych, Zarządzanie w ochronie zdrowia, Integracja sensoryczna - diagnoza i terapia dziecka, Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, Diagnoza i terapia pedagogiczna, Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną – oligofrenopedagogika, Edukacja i terapia osób ze spektrum autyzmu i zespołem Aspergera, Przygotowanie pedagogiczne, Zarządzanie oświatą, Etyka i filozofia, Wychowanie do życia w rodzinie, Nauczanie języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Na studiach podyplomowych podczas rekrutacji nie jest pobierana opłata rekrutacyjna. Oprócz tego, można uzyskać dofinansowanie do studiów podyplomowych, szczegóły można znaleźć na stronie Centrum Studiów Podyplomowych PUZ we Włocławku.

Rekrutacja jest prostsza niż myślisz.

Uczestnikiem studiów podyplomowych może być osoba, która posiada kwalifikację pełną co najmniej na poziomie 6 uzyskaną w systemie szkolnictwa wyższego i nauki (wykształcenie wyższe - ukończone studia I lub II stopnia) oraz spełnia wymagania rekrutacyjne określone w programie studiów podyplomowych.

A jeśli nie studia podyplomowe, to można skorzystać z oferty studiów pierwszego i drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich. Obecnie kandydatom oferujemy 14 kierunków studiów wraz z 26 specjalnościami/specjalizacjami. Są to:

· administracja (specjalności: administracja samorządowo-skarbowa, administracja bezpieczeństwa narodowego),

· filologia angielska (nauczycielska, tłumaczeniowa, język angielski w turystyce i biznesie),

· finanse i rachunkowość (rachunkowość, finanse, bankowość, ubezpieczenia),

· informatyka (systemy informatyczne i bazy danych, grafika komputerowa i aplikacje internetowe, sieci komputerowe i telekomunikacja),

· inżynieria zarządzania (inżynieria jakości, inżynieria logistyki, inżynieria produkcji),

· mechanika i budowa maszyn (inżynieria maszyn, automatyka i robotyka),

· nowe media i e-biznes (media i komunikacja społeczna, e-biznes),

· pedagogika (pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, pedagogika resocjalizacyjna z elementami profilaktyki i opieki),

· pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (jednolite studia magisterskie),

· pielęgniarstwo studia pierwszego stopnia, pielęgniarstwo studia drugiego stopnia,

· prawo (jednolite studia magisterskie),

· zarządzanie (projektowanie i rozwój przedsiębiorstwa, HR w biznesie, zarządzanie sprzedażą).

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%