Zamknij

Włocławska szkoła dostała drona! Teraz przyszli graficy zaprojektują...

18:06, 22.11.2021 | N.S.
Skomentuj ZSEl dostał drona od firmy, z którą współpracuje od czterech lat. Fot. depositphotos
REKLAMA

Uczniowie “Elektryka” będą mogli korzystać z drona, którego ufundowała firma współpracująca ze szkołą. Z kolei młodzież szkoląca się na grafików komputerowych zaprojektuje dla niej materiały promocyjne. 

Zakup drona to kolejny element współpracy Zespołu Szkół Elektrycznych z firmą Berry Superfos z Lubienia Kujawskiego, która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży opakowań. 

Włocławski „Elektryk” współpracuje z firmą od 2017 roku. Firma Berry Superfos pomogła stworzyć i wyposażyć w Elektryku dwie patronackie pracownie grafiki komputerowej. W ramach współpracy uczniowie szkoły odbywają w niej również praktyki oraz staże i biorą udział w wizytach studyjnych. 

Dzięki dronowi młodzież będzie mogła uczyć się m.in. programowania

- Pozyskany dron będzie służył do wspomagania procesu kształcenia przyszłych techników programistów i techników informatyków oraz będzie także wspomagał promocję szkoły

- informuje włocławski ratusz

Dodatkowo firma ufundowała szkolenie z obsługi drona, w którym uczestniczyło dwóch nauczycieli zajęć zawodowych

W ramach współpracy ogłoszono również konkurs dla młodych adeptów grafiki komputerowej. Młodzież ma za zadanie zaprojektować roll-up dla firmy Berry Superfos. 

(N.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

MisioMisio

9 1

Pani Natalio, tekst ten ukazał się 25 października 2021r. na stronie Zespołu Szkół Elektrycznych i jego autorem jest P. Człapiński... Dlaczego nie podaje Pani źródła i podpisuje kopiuj wklej swoimi inicjałami???? 18:27, 22.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Natalia S.Natalia S.

0 0

Właśnie? 15:58, 24.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%