Zamknij

Twoje dziecko może wyrosnąć na prawdziwego bystrzaka! Zapisz je na te zajęcia

00:00, 01.12.2021 | artykuł sponsorowany
Akademia Superminds łączy naukę ze świetną zabawą. Fot. Greenwich

Nauka szybkiego liczenia, języka angielskiego i logicznego myślenia w jednym? Tak, to możliwe! Przyprowadź dziecko na zajęcia pokazowe Akademii Superminds i przekonaj się, że nauka logicznego myślenia i zabawa idą w parze!

Greenwich, najstarsza szkoła językowa we Włocławku, stawia na nowoczesne metody nauki. Poza kursami językowymi od kilku miesięcy prowadzi Akademię Superminds. To zupełna nowość na włocławskim rynku.

Akademia Superminds wykorzystuje matematykę mentalną, by rozwijać u dzieci umiejętności, które przydadzą im się nie tylko w szkole, ale również w przyszłym życiu.

- Program jest przygotowany tak, by dzieci zyskały kompetencje przyszłości, które będą liczyły się w 2030 roku na rynku pracy. Te kompetencje określił światowy Raport Kompetencji Przyszłości.

- tłumaczy Anna Harwasz-Modrzejewska ze szkoły językowej Greenwich we Włocławku.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia Akademii Superminds odbywają się w trzech grupach wiekowych – 5-6 lat, 7-9 lat oraz 10-13 lat i są dostosowane do wieku oraz możliwości dzieci. W czasie jednego spotkania dzieci poznają nowe angielskie słówka, uczą się liczyć, a także wykonują eksperymenty z dziedziny chemii czy fizyki.

Każda grupa na początku poznaje podstawy japońskiej arytmetyki i uczy się liczyć na japońskim liczydle - sorobanie, a z biegiem czasu zaczyna wykonywać coraz bardziej skomplikowane obliczenia. Na każdych zajęciach dzieci uczą się także języka angielskiego, dzięki metodzie Clil, która łączy naukę angielskiego z ciekawymi eksperymentami naukowymi. W czasie zajęć w Akademii Suerminds dzieci uczą się również pracy w zespole (na zasadzie współpracy, a nie współzawodnictwa), pełniąc naprzemiennie role: szefa, księgowego, dostawcy, sprzedawcy, mając do wykonania jako zespół konkretne zadanie.

Wszystko to pomoże uczestnikom kursów Akademii Superminds lepiej radzić sobie z nauką w szkole, ale także o wiele później - kiedy będą radzić sobie z wyzwaniami zawodowymi.

Sprawdź, jak to działa na zajęciach pokazowych!

Akademia Superminds we Włocławku właśnie rozpoczęła nabór do nowych grup. W planach jest utworzenie po jednej w każdej grupie wiekowej.

Rodzice, którzy chcą sprawdzić, czy zajęcia spodobają się ich dzieciom lub są ciekawi, jak wygląda ich formuła, mogą już zapisywać swoje pociechy na zajęcia pokazowe. Zaplanowano je na sobotę, 4 grudnia.

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje rezerwacja miejsc pod numerem: 664 124 777.

Dowiedz się więcej na facebookowym profilu Superminds Academy Włocławek oraz stronie supermindsacademy.com.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%