Zamknij
REKLAMA

To wydarzenie "Elektryka" było hitem rok temu! W czerwcu druga edycja! Młodzież zagra m.in turniej w piłkarzyki

17:00, 09.05.2022 | .
Skomentuj W "Elektryku" odbędzie się druga edycja sportowej imprezy. Fot. Archiwum DD.
REKLAMA

W "Elektryku" po raz drugi będą skreślać nudę. W czerwcu szykują się zawody dla młodzieży do 15. roku życia i niepełnosprawnych do 24 lat. 

Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku organizuje w ramach programu Fundacji Anwil "Wybieram sport - skreślam nudę" imprezę sportową dla młodych ludzi. 

To już druga edycja!

Wydarzenie będzie odbywało się na terenie "Elektryka" po raz drugi. Pierwsza edycja miała miejsce w ubiegłym roku i cieszyła się dużą popularnością.

Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja aktywność fizycznej. Organizatorzy zaznaczają, że pandemia ograniczyła ćwiczenia wśród młodych ludzi. 

Jest to kontynuacja zeszłorocznej imprezy, która powstała z myślą o potrzebie aktywności fizycznej, którą czas pandemii znacznie ograniczył oraz potrzebie propagowania wiedzy na temat zdrowego stylu życia, a także kształtowania właściwych postaw i nawyków już od najmłodszych lat

- piszą autorzy imprezy "Skreślam nudę, wybieram sport z Elektrykiem". 

Program imprezy i data

Projekt zakłada przeprowadzenie konkurencji sportowych takich jak: lekkoatletyka, tenis ziemny, badminton, nordic walking, a także gry zespołowe. Będzie można też wziąć udział m.in w turnieju w piłkarzyki, pływaniu na symulatorze w konkurencjach kajakowych oraz meczu w unihokeja. 

Uczestnicy będą rywalizować i bawić się ze sobą w sobotę, 11 czerwca na terenie "Elektryka", a zgłoszenia są przyjmowane do 27 maja br. pod numerem telefonu 503 197 053 (p. Michał Maj).

Imprezę poprowadzą nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Elektrycznych. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%