Zamknij
REKLAMA

Ula Granula, Anka Saletrzanka i Canwilek. Włocławska spółka ANWIL S.A. chce w ten sposób...

09:30, 11.05.2022 | D.W.
Skomentuj Fot. Screen z Youtube
REKLAMA

ANWIL "wypuścił" serię edukacyjnych bajek dla dzieci. Jak informuje spółka, ich narratorami są "Granulki" - sympatyczne, animowane postacie.

Nowi bohaterowie ANWILU to przyjaciele: Ula Granula, Anka Saletrzanka oraz Canwilek. Każde z nich ma symbolizować jeden z nawozów azotowych, znajdujących się w ofercie spółki: saletrę amonową i dwa rodzaje saletrzaków CANWIL.

Jak przekonują przedstawiciele włocławskiej spółki chemicznej należącej do Grupy ORLEN, głównym przesłaniem pierwszych czterech odcinków jest edukacja ekologiczna dzieci w zakresie ochrony środowiska, bioróżnorodności oraz poszanowania życia owadów, ptaków i zwierząt.

- Stworzenie postaci jako nośnika wartości i cech charakterystycznych dla marki to duże wyzwanie. Taki bohater powinien być nie tylko wiarygodny i spójny z wizerunkiem firmy, ale musi także wyróżniać się na tle pozostałych "brand heroes". Mamy przekonanie, że nasze "Granulki" takie właśnie są

- powiedziała Elżbieta Jabłońska, zastępca Dyrektora Obszaru Komunikacji, Marketingu i Sponsoringu w ANWILU.

Wykorzystanie animowanych postaci w edukacyjnych bajkach dla dzieci to dopiero początek aktywności marketingowych, w które będą one angażowane.

- Zakładamy, że pojawią się w komunikacji kierowanej do najmłodszych, np. w postaci maskotek czy jako bohaterowie kolorowanek, ale również w materiałach tematycznych, np. rolniczych, jako narratorzy wyjaśniający bardziej skomplikowane procesy czy zjawiska przyrodnicze - dodaje Elżbieta Jabłońska.

Spółka już teraz zapowiada kontynuację przygód Granulek i kolejne misje dla bohaterów do zrealizowania. A ich pierwsze przygody można zobaczyć TUTAJ.

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

lollol

3 1

Zobacz, co wymyślił Anwil ............. odpowiedź !
Podwyżkę nawozów. 09:59, 11.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AdblockAdblock

1 0

Masz krzywe zęby para rozwiodła się podczas nocy poślubnej kliknij w spamerskie reklamy dzeinnikarzyny tylko na to czekają. 10:02, 11.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

srANWILsrANWIL

1 1

Ja nie mogę, brakuje jeszcze Brajanka i Dżessiczki 10:27, 11.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%