Zamknij
REKLAMA

Teatr wyjdzie na ulicę. Rozpoczyna się "Brukarnia"!

12:17, 28.06.2013 | Ł.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. Łukasz Daniewski

Dziś we włocławku rozpoczyna się Brukarnia - dwudniowy festiwal sztuki ulicznej.

Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w 2003 roku. Głównym założeniem imprezy było wyjście ze sztuką na ulicę - do ludzi, często przypadkowych przechodniów. Pierwszy festiwal odbył się we Włocławku na Placu Wolności, później gościł też na Bulwarach, a w tym roku powróci na parking przed Urzędem Miasta na Zielonym Rynku. Dzisiaj imprezy rozpoczną się o godz. 19.00 musicalowymi przebojami.

Nie zabraknie pokazów tanecznych, capoeiry, zabaw dla dzieci i malowania twarzy. Happening plastyczny przygotuje "Nowa Grupa Kujawska". Zaprezentuje się także Teatr na Walizkach, nie zabraknie Kabaretu Ekologicznego: P&P, pojawi się także Panq: Woodstock: historia prawdziwa - stand up. Sobotnie prezentacje rozpoczną o godz. 19.00 pokazy taneczne. Można się także spodziewać koncertów: zaśpiewa Natalia Walczak, wystąpi Trans-Fuzja.

Zobacz szczegółowy program: Brukarnia 2013

Pojawi się także Teatr Nicoli z programem IMPRESARIO. Swoją etiudę ekologiczną zaprezentuje główny organizator przedsięwzięcia, Teatr NASZ. Z dwoma programami pn. PAN to MIMA oraz monodramem pt. Sex Drugs & Rock’n’roll, zaprezentuje się włocławskiej publiczności również Artur Bokota z Teatru "Nasz".
 
Tegoroczną "Brukarnię" zakończy o godz. 22.15 Fire Show w wykonaniu Frigus Ignis.

(Ł.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone