Zamknij
REKLAMA

Akademia Bystrzaka Greenwich zaprasza nawet niespełna roczne dzieci

15:25, 29.07.2013 | G.S
Skomentuj depositphotos.com
REKLAMA

Już niespełna roczne dzieci mogą uczyć się w szkole Greenwich. Specjalnie dla nich powstała Akademia Sukcesu Bystrzak proponująca zajęcia przygotowujące m.in. do życia przedszkolnego.

- W dobie komputerów, Internetu i telewizji tradycyjna nauka to za mało - uważają twórcy Akademii Bystrzaka. - By rozniecić w dziecku zamiłowanie do zdobywania wiedzy oraz podejmowania kontaktów z innymi ludźmi zamieniamy naukę w niezwykłą przygodę.

Akademia Bystrzaka proponuje naukę poprzez działanie. Dzieci w towarzystwie rodziców spotykają się w małych grupach. Zajęcia mają odpowiednią długość, aby pozwolić na samodzielną aktywność każdego dziecka.

Dzieci w wieku od 0 do roku mogą brać udział w zabawach przyspieszających rozwój mowy, rozwój intelektualny i wzmacniających więź pomiędzy maluchem a rodzicami.

Dla dzieci od 1 do 2 lat Greenwich ma zabawy stymulujące rozwój, w których biorą udział wraz z opiekunami.  - Muzykujemy, brykamy… poznajemy świat wszystkimi zmysłami - zachęca prowadząca Jolanta Czerwińska-Afeltowicz, absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, specjalizująca się w dziedzinie pedagogiki rewalidacyjnej i edukacji przedszkolnej.

"Bystry przedszkolak" to zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 2-3 lata rozwijające kreatywność, budujące poczucia bezpieczeństwa i przygotowujące do przedszkolnych zwyczajów.

3- i 4-latkom Greenwich proponuje pracę z emocjami i rozwój przedszkolnych umiejętności. Zajęcia obejmują poznanie świata za pomocą liter i cyfr, naukę logicznego myślenia i wnioskowania oraz poszerzanie sprawności komunikacyjnych.

Greenwich ma też w ofercie zajęcia pt. "Gadu Gadu", czyli zabawy stymulujące rozwój mowy poprzez wesołą gimnastykę buzi i języka, naukę wierszyków, piosenek, rozwijanie poczucia rytmu i sprawności manualnej.

Na spotkaniach pn. "Żywe srebra" specjaliści szkoły uczą rodziców jak kontrolować niespożytą energię dziecka.

Więcej informacji o Akademii Bystrzaka (także cennik zajęć) tutaj

(G.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%