REKLAMA

Kolejny Enemef we włocławskim Multikinie. Lubisz się bać? W piątek musisz tu być!

14:00, 17.04.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj

"Enemef: Noc Grozy" to wyjątkowa okazja, aby poznać mroczną stronę kina i obejrzeć aż cztery najbardziej przerażające filmy ostatnich miesięcy, w tym premierę i pokaz przedpremierowy! Ten wyjątkowy maraton już w piątek w Multikinie.

Sala kinowa stanie się areną rozgrywek dla niewytłumaczalnych zjawisk, szokujących scen grozy i panoszącego się zła. Przenikające z ekranu demoniczne byty z zaświatów, lejąca się obficie krew i ciężka, tajemnicza atmosfera wzbudzą lęk nawet u największego śmiałka. Ta noc to wyzwanie dla widzów o mocnych nerwach, gotowych poznać granicę ludzkiej wytrzymałości. 

W repertuarze: wstrząsająca, oparta na faktach "Ostatnia klątwa" - premierowo; klimatyczny, trzymający w napięciu "W głąb lasu" - przedpremierowo; makabryczny "Bodom" oraz hipnotyzujące i mroczne "Zło we mnie".

"Enemef: Noc Grozy" odbędzie się w piątek, 21 kwietnia w Multikinie. Początek o godz. 22. Informację o biletach można znaleźć tutaj.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

KujawiakKujawiak

0 0

Gdzie możemy odzyskać utracone pieniądze za seans?Czy musimy iść do sądu? 14:17, 22.04.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

niezkina niezkina

0 0

Usługa została wykonana. Teraz tylko na zasadzie pisemnej reklamacji , oczywiście posiadając bilet oraz dowód zakupu ( paragon lub wyciąg z konta) , opisać sytuację co było nie tak i zanieść do kina. Oczywiście w dwóch kopiach , jedną podpisaną przez pracownika trzeba zachować dla siebie. Najprędzej darmowe wejscowki do kina dostaniecie lub Rabat. Wątpię żeby zwrot. Ale spróbować można. Pozdrawiam 15:47, 22.04.2017


© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018