REKLAMA

Mali włocławianie wystąpią w telewizji! Zaprezentują się w programie z okazji Dnia Matki

16:38, 17.05.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Mali artyści z ZPiT Kujawy wzięli udział w nagraniu programu telewizyjnego. Fot. Przemysław Janakowski

Najmłodsi członkowie Zespołu Pieśni i Tańca Kujawy wystąpią w telewizji. Skrzaty i Stokrotki zostały poproszone o opowiedzenie przed kamerami o swoich mamach. Program z ich udziałem zostanie wyemitowany na antenie TVP Bydgoszcz 26 maja.

Zaproszenie do telewizyjnego występu pojawiło się w ubiegły czwartek. Zespół Pieśni i Tańca Kujawy chętnie z niego skorzystał i już dwa dni później zameldował się w Kujawsko-Dobrzyńskim Parku Etnograficznym w Kłóbce, gdzie miało miejsce nagranie.

W pięknej, naturalnej przestrzeni skansenu dzieci z grup Skrzatów i Stokrotek zaprezentowały się w tradycyjnych strojach. Przed kamerami przedstawiły swoje tańce i piosenki, a także dawne kujawskie zabawy. Poza tym opowiedziały również o swoich mamach, którym poświęcony będzie program z ich udziałem.

- Dzieci wypowiadały się bardzo ładnie na temat swoich mam. Mówiły o tym, za co je kochają, jak wspólnie spędzają czas. Była to świetna okazja, żeby złożyć mamom życzenia z okazji zbliżającego się święta – mówi Maciej Mielczarski, kierownik ZPiT Kujawy. – Całe spotkanie z telewizją było dla nas bardzo miłym doświadczeniem. Czekamy teraz na emisję i jesteśmy bardzo ciekawi, jak to wszystko wyszło.

Program z małymi Kujawiakami w rolach głównych ma zostać zaprezentowany na antenie TVP Bydgoszcz 26 maja. Na razie nie jest znana dokładna godzina emisji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017