REKLAMA

5-letnia gwiazda "Mam Talent" we Włocławku. Przyjedzie z... cyrkiem!

08:41, 18.05.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Gwiazdy programu `Mam Talent` wystąpią gościnnie w programie Cyrku Variete Ohana. Fot. materiały promocyjne

Po raz pierwszy we Włocławku pojawi się Cyrk Variete Ohana. 19 i 20 maja na jego arenie zaprezentuje się m. in. mała gwiazda „Mam Talent” - 5-letnia Marcelinka, która razem ze swoim tatą wykonuje niesamowite akrobacje.

Cyrk Variete Ohana prezentuje najlepsze numery światowej sztuki cyrkowej. Po raz pierwszy jego program będą mogli zobaczyć również mieszkańcy Włocławka. W show zatytułowanym „Podróż dookoła świata” znajdą się m. in.: pokazy wielbłądów, lam , kóz, koni oraz akrobacje pod kopułą cyrku, występy ekwilibrystów, akrobatów i zabawnych komików. Gościnnie wystąpią finaliści programu „Mam Talent”- 5-letnia Marcelinka i jej tata Robert.

- Po zakończonym programie każdy chętny będzie mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia z naszymi gwiazdami Marcelinką i jej tatą , a także może unieść się nad areną w naszym balonie – zapowiadają organizatorzy.

Cyrk Variete Ohana łączy elementy tradycji i nowoczesności. Tradycja to typowe numery cyrkowe, nowoczesność to przede wszystkim wspaniałe oświetlenie, piękna muzyka, tancerze, barwne kostiumy oraz loże ze stolikami i krzesełkami.

Ceny biletów są zróżnicowane w zależności od miejsca na widowni i wieku. Wynoszą od 20 do 60 zł.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

BravoBravo

0 3

Trochę to trąci... pedofilią to trzymanie za nóżki i kręcenie małą dziewczynką ale to tylko moje zdanie , ks. Paweł Szymański z ul. Ostrowskiej ma prawo się ze mną nie zgodzić. 09:39, 18.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AntyAnty

3 0

Jestem przeciw cyrkom, w których występują tresowane zwierzęta! 13:01, 18.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017