Zamknij
REKLAMA

Tego kalendarza nigdzie nie kupisz! Możesz go zdobyć w aukcji na Facebooku

10:13, 10.11.2017 | Ł.D.
REKLAMA
Skomentuj
W kalendarzu dla firmy Anwil Andrzej Stefański postanowił przenieść na papier obiekty architektoniczne i krajobrazy Włocławka

Na facebookowej grupie "Włocławek jaki pamiętamy" internauci mogą wylicytować jeden z trzech egzemplarzy kalendarza firmy Anwil, który przygotował włocławski artysta, Andrzej Stefański. Warto powalczyć o to wydawnictwo, bo jest to limitowana wersja, która przeznaczona jest wyłącznie dla kontrahentów i partnerów zewnętrznych współpracujących z chemicznym przedsiębiorstwem z grupy Orlen.

Egzemplarze tego wyjątkowego kalendarza administratorom grupy przekazał Andrzej Stefański - prywatnie rysownik, na co dzień pracujący w Anwilu. Jego prace wcześniej można było oglądać na wystawach w Centrum Kultury Browar B. i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zdzisława Arentowicza.

W kalendarzu dla firmy Anwil Andrzej Stefański postanowił przenieść na papier obiekty architektoniczne i krajobrazy Włocławka. Widzimy tu m.in. pałac biskupi, katedrę, barokowe kamieniczki ze Starego rynku i przystań przy ul. Piwnej.

- Zostało ich wyprodukowanych tylko 200 sztuk i nie można kupić w żadnym sklepie - wyjaśnia administrator grupy "Włocławek jaki pamiętamy", Marek Komorowski.

Aukcja trwa do niedzieli, 12 listopada. [KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ NA STRONĘ GRUPY "WŁOCŁAWEK JAKI PAMIĘTAMY"]

Uzyskane w tej sposób pieniądze zostaną przeznaczone na cel charytatywny lub na organizację wystawy, na której zaprezentowane zostaną archiwalne fotografie Włocławka.

(Ł.D.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Klara 60Klara 60

5 0

Szkoda, że tak uroczy kalendarz ma tak mały nakład, pora pomyśleć o zwiększeniu i wolnej sprzedaży w księgarniach. Wielu z nas chętnie kupiłbym go. 23:35, 10.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018