Fotorelacje Włocławek

Zamknij
13:42, 08.04.2020

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dziś (8 kwietnia) rano. Śmiertelnie potrącony został 51-letni rowerzysta.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zderzenie autobusu MPK z osobówką
zobacz fotorelację
Nagrody Prezydenta dla najlepszych uczniów
zobacz fotorelację
Zalany wiadukt na ul. Kapitulnej
zobacz fotorelację
Zderzenie busa z osobówką. Dwie osoby w szpitalu
zobacz fotorelację
Kontrowersyjna wystawa w Toruniu
zobacz fotorelację
III ETAP VLADISLAVIA CROSS 2026
zobacz fotorelację
MPK Włocławek ma 75 lat. Jubileusz miejskiej komunikacji
zobacz fotorelację
Wyścig Kolarski im. Kazimierza Wielkiego 2026
zobacz fotorelację
IX Powiatowo-Gminny Przegląd Zespołów Weselnych w Boniewie
zobacz fotorelację
Pikniki sołeckie i Dzień Dziecka
zobacz fotorelację

komentarze (11)

mm

7 1

Ile trzeba cisnąć żeby się zatrzymać tak daleko od przejścia?

16:20, 08.04.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

RONIIRONII

7 3

To są konsekwencje wyłączenia świateł nad przejściamii dla pieszych wzdłuż ulic Toruńskiej i Okrzei. Osoba która podjęła taką decyzję ponosi odpowiedzialność za smierc rowerzysty.

17:45, 08.04.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

JurekJurek

6 0

No i Mareczek w kamasze...

20:06, 08.04.2020

PawkaPawka

4 0

Masa ludzi lekceważy przepisy ruchu drogowego i nie kieruje się rozsądkiem.

06:56, 09.04.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KierowcaKierowca

8 6

CWL + "kierująca" niestety nie jest to dobre zestawienie. Taka jest prawda

11:28, 09.04.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

DdfffffDdfffff

0 0

Kierująca to włocławianka

22:24, 10.04.2020

LalkaLalka

8 0

Kierowcy powinni uważać!
Piesi i rowerzyści też
Rowerzysta raczej powinien rozumieć że auto nawet jadące z prawidłową prędkością w sekundę się nie zatrzyma
Zwłaszcza na zabudowanym skrzyżowaniu widoczność jest słaba
A rowerzysta wyrasta nagle!!!

10:35, 10.04.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

whamiwhami

6 2

Prawda jest taka że to nie jest wina ani zmarłego ani kierującej. Trzeba być *%#)!& by w takim miejscu postawić znak który ewidentnie koliduje z tą ulicą. Ul. Okrzei jest ruchliwą ulicą. Jest ulicą przelotową przez nasze miasto. Kto mądry logicznie myślący, w takich miejscach daje pierwszeństwo przejazdu rowerzyście?! "IDIOTA"

22:10, 10.04.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ObiektywnieObiektywnie

4 0

Każdy rowerzysta na tym przejeździe w obecnej synchronizacji "świateł" może być Świętej Pamięci.
Polecam sprawdzić zwłaszcza "mądrującym" kierowcom.
Kondolencje dla Rodziny.

12:39, 12.04.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszkaniec w-kamieszkaniec w-ka

1 0

tam jest słaba widoczność w lewo.
drugie. wyłączona sygnalizacja nad przejściem
dla pieszych spowodowała, że kierowcy startujący
z pod świateł na wroniej /91 w kierunku krzyżakowa,
wciskają gaz do dechy. i w okolicy przejścia ci z lewej strony
z dużą prędkością zjeżdżają na prawy pas.
na ten czas powinno się wymalować podwójną ciągłą
od wroniej do p.o.w.-u.
albo na prawym pasie od wroniej do starodębskiej
zrobić ograniczenie do 30-40 km/h.
tak myślę

21:38, 14.04.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

sdaewsysdaewsy

0 0

rowerzyści to zmora. A poza tym na przejściu dla pieszych się nie przejeżdza rowerem tylko z niego zsiada i go przeprowadza.

11:36, 16.04.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz