Zamknij
14:55, 05.03.2020

Rozpoczęły się roboty związane z budową przejścia dla pieszych i rowerzystów pod torowiskiem na Zazamczu. Władze miasta i wykonawca ostrzegają, że w połowie marca wejdą w fazę bardzo uciążliwą dla mieszkańców - nocą będzie głośno pracował młot pneumatyczny. 

W związku z rozpoczęciem budowy przejścia pod torami na Zazamczu dziś (czwartek, 5 marca) w miejscu planowanej inwestycji odbyła się konferencja prasowa, w której udział wzięli wiceprezydent Włocławka ds. inwestycji Krzysztof Kukucki oraz przedstawiciel wykonawcy, firmy Want z Tczewa, Łukasz Kosiński.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
BIG Włocławek oficjalnie otwarty – muzyczne emocje ze Skolimem
zobacz fotorelację
Strażacy w akcji po nawałnicy we Włocławku
zobacz fotorelację
16. Eliminacje do Pol\'and\'Rock Festival
zobacz fotorelację
Zazamcze w strzępach. Nawałnica wyrywała drzewa
zobacz fotorelację
Skutki burzy we Włocławku
zobacz fotorelację
Pod Toruniem budują stację badawczą na Antarktydę
zobacz fotorelację
Projekt Sesje Foto DD x Andy Banachowicz: Zuzia
zobacz fotorelację
Senioralia 2025 we Włocławku
zobacz fotorelację
Finał akcji Mały Gest Wystarczy w Paulince
zobacz fotorelację
Projekt: Pokaż swojego Pupila. Model: Riko
zobacz fotorelację

komentarz(1)

NaczelnikNaczelnik

0 0

Bzdura - nic nie rozpoczęto.

12:41, 07.03.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz