To unieważnienie #Referendum przez Tuska to pikuś. Facet wcześniej unieważnił górnictwo, unieważnił OFE i unieważnił wojsko, żeby wymienić tylko kilka sukcesów...
21:36, 18.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:5
Odpowiedz
And... 23:43, 18.08.2023
2124
Cienko z faktyczną wiedzą. Prawdziwy rusek z Ciebie.
23:43, 18.08.2023
Pankracy 10:46, 19.08.2023
1419
"już za chwileczkę, już za momencik..." po wygranej Tuska wszystko wróci do normy. No oczywiście jakiś czas będzie potrzebny na posprzątanie tego gówna po Pisie. ***** ***.
10:46, 19.08.2023
U.13:40, 19.08.2023
1322
Brawo Donald Tusk !
Trzymam kciuki !
Chcę Polski praworządnej !!!
13:40, 19.08.2023
Barabasz14:10, 19.08.2023
87
Święte słowa Potwierdzam.
14:10, 19.08.2023
Hehehe14:30, 19.08.2023
913
Powtarzasz się więc i ja powtórzę....PIS Partia Idiotów Samych bo któż inny może jeszcze uwierzyć w to co proponuje prezes z Alzheimerem i jego zachłanna nienażarta świta....przecież dowodów manipulacji mamy aż nadto....przykład ? Żołnierze mieli 4 tyś za Tuska średnio a teraz mają 8tysi.....tylko wtedy była średnia 3.6 a teraz jest 7.3...nooo duża zmiana nie ma co...
14:30, 19.08.2023
donek kondo--k21:41, 18.08.2023
9762
Pan Donald to wspaniały patriota, dla swojego kraju jest w stanie zrobić wszystko, wejdzie między wrogów aby zniewolić, upodlić i oszwabić! My Niemcy jesteśmy z niego bardzo dumni…
21:41, 18.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Psychiatra12:22, 19.08.2023
812
Spadaj IDIOTO!!!!
12:22, 19.08.2023
Bysio22:00, 18.08.2023
9756
Po co pan przyjechal do Wloclawka
Panie Tusk panu juz dziekujemy.
Nic dobrego pan nie zrobil dla ludzi.
Jest pan wrednym i falszywym czlowiekiem.
22:00, 18.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz
AlinaS10:01, 19.08.2023
1513
Nie wypowiadaj się za mnie. Pisz za siebie. Ty nie możesz być dumny z obecnie rządzących, ja w przeciwieństwie do ciebie, jestem duma z Pana premiera Tuska. Skoro kopie się i poniża ludzi, którzy są znani nie tylko w Polsce, ale także w świecie, do tego ludzi mądrych i uczciwych, to znaczy że tacy jak rządzący i ich elektorat, którego przedstawicielem jesteś pewnie ty, kierują się tylko zazdrością i głupotą. A przecież nikt im nowe bronił zajść tak daleko, być zdolnym, mądrym, uczciwym i poprostu dobrym.
10:01, 19.08.2023
wloclawianka09:36, 22.08.2023
31
ale mamy *%#)!& spoleczenstwo.Nie dziwota ze WLOCLAWEK slynie z brudu i smrodu.Ciekawe czy ci wszyscy uczestnicy spotkania biora 500 plus 13-ki i 14-tki.Niech im da rudy szwanc.Powinni byc honorowi
i od opluwanego rzadu nic nie brac.Wybierzcie rudego to dostaniecie wszystko we snie. JAKIE byly podwyzki emerytur macie taka krotka pamiec jak wasz idol.Gratulacje.obudzcie sie poki czas.
09:36, 22.08.2023
Jaa22:10, 18.08.2023
8258
Żal mi tych ludzi co popierają takiego kogoś jak Tusk.Niech Bóg ma ich w swojej opiece i naprowadzi na właściwą drogę.
22:10, 18.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz
Ja 23:23, 18.08.2023
2316
I ciebie też!
23:23, 18.08.2023
U13:48, 19.08.2023
109
Brawo Donald Tusk
13:48, 19.08.2023
Tosiek22:13, 18.08.2023
8949
No tłumy, że ho, ho, liczę i liczę i Włocławiaków się dopatrzeć nie mogę. Co niektóre to zaraz będę go po rękach całować. Niedobrze się robi jak się na nich patrzy, o słuchaniu nie wspomnę. Żeby chociaż jeden konkret powiedział, a tu stała śpiewka i jeszcze tego sprzedawczyka z Agrounii przywiózł
22:13, 18.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Pozostałe komentarze
Południe 21:36, 18.08.2023
55112
Macie głos odemnie i gratulacje że był pan we Włocławku
21:36, 18.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz
?21:57, 18.08.2023
2520
Kogo to obchodzi
21:57, 18.08.2023
hahahahah00:14, 19.08.2023
1011
odemnie hahahahha
00:14, 19.08.2023
menago7614:29, 19.08.2023
75
Macie cztery głosy przeciwko.
14:29, 19.08.2023
nnnbvc22:20, 18.08.2023
4516
Bardzo fajna galeria foto. Dobry pomysł z lekkim zamazywaniem dalszych postaci. Wspaniała reklama miasta i Fundacji Anwil Harcerskie półkolonie. Brawo Miasto Włocławek.
22:20, 18.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Piotr 11:28, 21.08.2023
15
Do mikro fan, brak słów by określić twoją bezczelność. Piszesz językiem PiS, pełnym kłamstw, chamstwa, obrażania i hipokryzji. Normalni i inteligentni ludzie, właśnie mają tego dość i chcą to zmienić. I ZMIENIĄ.
11:28, 21.08.2023
Mikro fan22:21, 18.08.2023
6537
Tusk ma taki sam program jak nasz prezydent i jego świta. Tłustych na zdjęciach pełno. I ten rolnik co szukał żony i znalazł za 1 miejsce w Koninie. Twarze na zdjęciach jakby nie z Włocławka znowu dowieźli.
22:21, 18.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
rządy PO rażki 22:42, 18.08.2023
7237
gdy rządził w swoim nierządzie nie zrealizował żadnej zapowiedzi wyborczej, tylko same straty i oszustwo, czyli puste słowa na wiatr, pusta mowa, puste gesty ....., plus kołodziejczak który przyjął chrzest od po a jego największym osiągnieciem były wypowiadane tony cicho!cicho!cicho!, to jakaś dramaturgia w trzech aktach
22:42, 18.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Myśl12:36, 21.08.2023
12
Bo co, bo nie dawał plusów w czasie światowego kryzysu, tylko starał się przeprowadzić Polskę bezpiecznie przez niego, by teraz rządzący mieli z czego przez osiem lat brać na przekupstwo i się bogacić.
12:36, 21.08.2023
Kolorowy22:56, 18.08.2023
537
Tusk to emeryt, Kaczyński to emeryt, Korwin to emeryt, Marek Sawicki poseł na Sejm II, III, IV, V, VI, VII, VIII i IX kadencji - to emeryt, etc. Emerytom wszystkim już dziękujemy. Zróbmy wreszcie kadencyjność posłów i senatorów. Dwie kadencje i koniec. To normalnej pracy.
22:56, 18.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
BB23:09, 18.08.2023
345
A gdzie ciag dalszy komentarzy? Selekcja czy kasacja nastapila?
23:09, 18.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dawid K23:09, 18.08.2023
7031
Tłumy u rudego... Pełno ludzi z Torunia, Aleksandrowa czy Radziejowa... A włocławiakow jakoś mało , oczywiście oprócz działaczy POje.....
23:09, 18.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz
Maras 23:18, 18.08.2023
1316
Z wiadomości masz takie informacje?
23:18, 18.08.2023
And... 23:39, 18.08.2023
1110
Idiota ruski
23:39, 18.08.2023
No06:28, 19.08.2023
119
Nie z TVN u😂
06:28, 19.08.2023
And... 23:38, 18.08.2023
2652
Kto nie z Tuskiem ten za ruskiem.
23:38, 18.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz
Cyp ccypem01:52, 19.08.2023
414
Wot i antypisowska hołota
01:52, 19.08.2023
DoAnt06:16, 19.08.2023
86
Pomyliłeś się to odwrotnie powinno być
06:16, 19.08.2023
PiS PO jedno zło00:02, 19.08.2023
3521
Galeria wstydu
00:02, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Mollo00:17, 19.08.2023
5732
Kto za Tuskiem ten za Niemcem i za Ruskiem
00:17, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Gość 00:32, 19.08.2023
1217
Kto za tuskiem ten za szwabem!? szkodnikiem kłamczuchem Polski największym! sługa berlina moskwy
00:32, 19.08.2023
Wento00:53, 19.08.2023
6628
Kłamca i oszust. Żadnego programu, żadnych konkretów i tak jak powiedział po co konkrety jak ich nie zrealizuje. A ludzie naiwni i bezmyślni.
00:53, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz
Hihihi11:26, 20.08.2023
22
Wloclawska, czerwonogwardyjska gawiedz mu UFO 🙉🙉🙉😂😂😂
11:26, 20.08.2023
Stef 11:53, 21.08.2023
10
Każdy głąb nie umie się dopatrzeć sensu wypowiedzi ludzi mądrych.
11:53, 21.08.2023
Jk02:46, 19.08.2023
6023
Pani poseł z synem z Torunia niech nie udaje włocławianki,a przypomnę jeszcze, że powinna się pani wstydzić, że niepełnosprawni otrzymali mało za rządów PiS-u, proszę przypomnieć sobie jak to było fantastycznie za rządów pani idola ,tylko bez ściemy.Emeryci, którzy tyle lat płacili składki takich podwyżek nie mają jak wy byście chcieli,a też chorują.Nie dość, że załapała się pani na niezłą fuchę robiąc zadymę w Sejmie,to przyjechała jeszcze tu . Ale dobrze panią opłacają, że tak głoś no pani krzyczy i imigrantów też będzie Polska przyjmować jak leci,a później się sprawdzi wg pani.Nie chcemy takich posłów , szczególnie w naszym mieście.
02:46, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
www06:34, 19.08.2023
4622
te serca co mają przyklejone to chyba jakaś obłuda nie wiedzą co to znaczy ten symbol w większości wystąpienia pałał nienawiścią do pis i ich wyborców .
06:34, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
www06:35, 19.08.2023
4422
te serca to chyba oznaczają że należ do klubu miłośników lodów algida bo miłości w tym rudym lisie nie widać
06:35, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Wigor 21:20, 21.08.2023
11
Tobie nawet najlepszy specjalista ie nie pomoże. Ale próbuj.
21:20, 21.08.2023
tfu !!!!!!!!!!!!!!!!07:17, 19.08.2023
4522
Na tą wredną szkopską mordę patrzeć nie można bez odruchów wymiotnych .Cała śmietanka nierobów z łysym na czele cmokała fryca w tyłek .
07:17, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz
Mmmm21:16, 19.08.2023
36
To poparz na tego starca co zakłada dwa lewe buty i łupież nosi na marynarce ,ale facet ma więcej takich kumpli,chyba zapomnieli o swoim peselu,staruchy🤣
21:16, 19.08.2023
Betony 16:15, 20.08.2023
24
Nie dość że nie masz rozumu, to jesteś do tego ślepy, skoro uważasz że premier Tusk jest rudy. No, ale betonowi wyznawcy pewnej klamliwej i mściwej partii, tak mają.
16:15, 20.08.2023
ha ha ha07:25, 19.08.2023
4820
Połowa ludzi przywieziona i ta tłusta *%#)!& z Torunia ze swoim synem na wózku. Na kalectwie swojego dziecka lansuje się prymitywna straganiara .Patrząc na te gęby to są ............................. Tłumów na spotkaniu z Niemcem nie było .
07:25, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Rzeźnik07:37, 19.08.2023
2339
W końcu pogoni ten motłoch..I prostactwo.Bravo!!!!🙂
07:37, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz
Jk09:00, 19.08.2023
128
Inteligent się odezwał, proszę nie obrażać ludzi!😥
09:00, 19.08.2023
Re Rzeźnik 13:28, 19.08.2023
64
O sobie piszesz brawo
13:28, 19.08.2023
BB22:03, 19.08.2023
11
I juz na konia trojanskiego zostales posadzony! ale wspolczucie sie tobie nalezy!
22:03, 19.08.2023
Endrju08:07, 19.08.2023
4918
Oglądam zdjęcia i widzę samych statystów ... Żadnej znajomej twarzy z Włocławka...
08:07, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz
Do ślepca10:51, 19.08.2023
711
Widocznie oślepłeś. Ja widziałem radnych, widziałem dwie moje znajome. .. Więc nie chrzań. 😀
10:51, 19.08.2023
Włocławianin 6812:25, 19.08.2023
710
Chyba znasz tylko zwolenników PiSuarów i dlatego nie znasz normalnych włocławian!
12:25, 19.08.2023
Ustawka08:09, 19.08.2023
4618
Na żadnym zdjęciu nie widać mieszkańca Włocławka. Mieszkam na Południu i nie zauważyłem żadnej znajomej twarzy z osiedla na tym wiecu. Oczywiście nasi lokalni politycy się nie liczą.
08:09, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Śmiechu warte. 11:48, 21.08.2023
21
Co za płytkie myślenie. Pańcia z południa myśli, że nikt więcej z innych dzielnic Włocławka nie miał prawa być na spotkaniu, bo ona ich nie zna.
11:48, 21.08.2023
Białe koszule09:26, 19.08.2023
711
Jacy oni wybielanie a wystarczy przewin
09:26, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Lucky 09:39, 19.08.2023
4312
Dlaczego trzymają Polskie flagi?
09:39, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz
Ja Wolf14:17, 19.08.2023
84
Bo im Niemcy kazali
14:17, 19.08.2023
Też Polka 21:15, 21.08.2023
10
Też są Polakami i mają do tego prawo, a że z drugiego sortu, jak powiedział jeden niewyrośnięty, to nie ma znaczenia.
21:15, 21.08.2023
MANX09:39, 19.08.2023
3112
To są ci młodzi, wykształceni z dużego miasta? No i te tuzy intelektu i stylu jak Brejza, Nitras, Myrcha. Lokalni historycy, socjologowie i archeolodzy - karierowicze, którzy są gospodarczymi impotentami. Wojtkowski, zajmij się ciepłem w MPEC, węgiel kupiłeś, bo do tego wynajęli cię mieszkańcy. Na szczęście na zdjęciu 71 stoi niezła cizia:) Szkoda jej dla tych nieudaczników i nierobów.
09:39, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz
Suchar 10:03, 19.08.2023
615
Ciekawe czego ty nieudaczniku w życiu dokonałeś, oprócz plucia. Liż d.... prezesikowi. Może jeszcze dodatkowy plusik wleci.
10:03, 19.08.2023
A ja..! 10:55, 19.08.2023
810
do Suchara
A ty asinusie, co zrobiłeś dla Włocławian, że innych bezzasadnie krytykujesz?!
Ja zrobiłem!
I mam na to dokumenty oraz rachunki!
Rozumiesz molto cretino ?
10:55, 19.08.2023
Wrzuć na luz. 12:26, 21.08.2023
11
Do aja, po twoim wpisie widać, że zrobiłeś tylko wielkie G.
12:26, 21.08.2023
😀😀😀11:08, 19.08.2023
228
Relację bezpośrednio ze spotkania śledziłem i słuchałem w tvn24.
Najbardziej interesujący moment to ujęcie w kadrze rezydenta z profilu na wysokości brzucha.
Żenujący widok. Pasek poniżej
pępka, brzuch nader pojemnościowy. Zdjęcia powyżej - 17
Co za sznyt! Elegancja par excellence.
- Więcej rowerowej jazdy, to i przystojniejsza linia będzie.
11:08, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Szacunek 12:21, 21.08.2023
10
Ale za to więcej niż metr pięćdziesiąt w kapeluszu i oba buty do pary.
12:21, 21.08.2023
Ss11:37, 19.08.2023
3210
Precz z nim
11:37, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
PJJ11:43, 19.08.2023
170
POLSKA JEST JEDNA.
11:43, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Deb12:08, 19.08.2023
156
Zarabialiśmy grosze było źle, zarabiamy więcej mamy dodatki jest źle, będzie inaczej za PO będzie dobrze.
12:08, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Rudy lis 12:53, 19.08.2023
3610
Jak wogole można na takich kłamców I zdrajców narodu głosować . Trzeba mieć niepokolei w głowie
12:53, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Tyko Tusk. 12:18, 21.08.2023
12
Dziwię się twojej głupocie. Ile można bredzić pod różnymi nickami.
12:18, 21.08.2023
Stiopa 13:22, 19.08.2023
112
Stop hejt!!!
13:22, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Fiso13:24, 19.08.2023
329
Same lewackie de...bile i esbeki
13:24, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Bóg Honor Ojczyzna 14:14, 19.08.2023
277
No kto był - antypisowska, bez programowa, rządna władzy i stanowisk antypolska, prokacapsko- niemiecka,, elita z gwiazdkami , wierząca i kochająca inaczej.
14:14, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz
Daniel ll08:30, 23.08.2023
10
Wolę taką niż obecną zakłamaną, przekonującą ludzi i bogacących się na potęgę oligarchów,którzy dla siebie i swoich rodzin miliony,, a naiwnym i bez honoru ochłapy, by swego pana chwalili pod niebiosa, z hasłem na ustach, "Bóg honor ojczyzna.
08:30, 23.08.2023
Daniel ll08:39, 23.08.2023
10
Przekupującą ludzi miało być. Błąd telefonu.
08:39, 23.08.2023
POgoń14:47, 19.08.2023
286
4-5 tys ludzi to nie było ale ci co przyszli to pewnie z nudy ,bo u nas nie ma za wiele atrakcji więc przyszli na darmowy kabaret ,cyrk .Merytoryki żadnej ani programu ,takie jajcarskie przedstawienie.Dużo ludzi przywiezionych w koszule pocałowanych czerwoną szminką.Nawet była ta pani co to wszystkich by wpuściła do domu a póżniej będzie sprawdzała kto to jest.Pan były obiecał,że jak wygra benzyna będzie PO 5zl a chleb za to pewnie będzie po 30 zl.Obłuda i brak podstawowej wiedzy o ekonomii.
14:47, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Xbach12:16, 21.08.2023
10
Przestań bredzić. To twoich się pogoni.
12:16, 21.08.2023
Klara 15:07, 19.08.2023
246
Tym wszystkim emerytom widocznym na zdjęciach rząd nie wypłaci 13-14 stek
Niech po nie zgłoszą się do KOPO.
Ach zapomniałam, będzie znów gadka,: pieniędzy nie ma i nie będzie. A na konta emerytów wpłynie tak jak wcześniej 7-zl rewaloryzacji
15:07, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz
Ech 12:13, 21.08.2023
11
Przestań borówka.
12:13, 21.08.2023
Magno08:23, 23.08.2023
10
Rząd łaski nikomu nie robi. To są pieniądze uczciwie pracujących ludzi i uczciwie odprowadzających podatki. Poza tym i tak nie jest oddawane tyle ile się ludziom nalezy. Więc przestań kłamać.
08:23, 23.08.2023
Żenada 19:22, 19.08.2023
62
Kasują niewygodne komentarze pytań nie można było zadawać *%#)!& na pis robią to samo cenzura
19:22, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
W ek20:18, 19.08.2023
42
Tylko Ruch Dobrobytu i Pokoju
20:18, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dede20:19, 19.08.2023
626
Czytam komentarze i jestem w szoku. Jak można mieć jakiekolwiek negatywne zdanie o Tusku i Koalicji Obywatelskiej po 8 latach rządów PiS. Drenaż mózgów wszedł głęboko. Opamiętajcie się. Nasza przyszłość jest w Europie. Ani PiS ani Konfederacja nas tam nie zaprowadzi. Jeśli tego nie rozumiecie cofnijcje sie do 1792 roku.
20:19, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Szok21:51, 19.08.2023
63
Ja też jestem w szoku gdzie taki leming się uchował
21:51, 19.08.2023
Harry 20:37, 19.08.2023
172
Tyle młodzieży.
20:37, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Amadeusz22:13, 19.08.2023
231
Tłumy jak na referendum Bronka
22:13, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Diakon22:54, 19.08.2023
172
Pelikany. Lykajace. Kłamstwa. Łgarstwa. Zdrajcy. Na. Zdjęciach. Widać. Ubeków. Którzy. W latach. 80--tych. Bili mnie. Na. Przesłuchaniu gdy mówiłem. O. Demokracji. Katyniu. I. Odsunięciu. Komunistów. Od. Władzy. I. Ten. Patologiczny kłamca. Tych. Bandytów. Z. Ub. Popiera. 😡😡😡😡😡--po--ko. Amen. Ps. Znów. Wybiło. Szambo. W. Patocity.
22:54, 19.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Głos na Tuska 12:09, 21.08.2023
13
Szambo to wybiło z twojego histerycznego komentarza. Co tobie czy twojej rodzinie z zawinił Tusk. Człowiek mądry, inteligentny, który walczył o wolność i demokrację,, który mimo wysokiego i zaszczytnego stanowiska w świecie, jest normalnym skromnym człowiekiem, w przeciwieństw do tych, którzy siedzieli pod spódnicą i potrafili powiedzieć do skromnego człowieka, *%#)!& dziadu. Narodzie, zmądrzeje wreszcie i bądź w zgodzie ze swoim sumieniem.
12:09, 21.08.2023
Białe koszulę02:29, 20.08.2023
162
Z przodu serduszko z tyłu czarny krzyż objazdowa krzyżacka trupa komików Tuska lans i żadnych konkretów. Taka filozofia żeby dużo mówić nic nie robić Tusk z naszym Prezydent Włocławka mogą sobie pogratulować za ich rządów 3/4 młodych wyjechało na zachód dorabiać Niemców i Angoli.
02:29, 20.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Wierzę w to. 16:22, 20.08.2023
21
Słychać wycie, znakomicie. I o to chodziło żeby naród zmądrzał, zatęsknił za kulturą, normalnością, jednością, prawdą i szacunkiem. Bóg da że tak będzie.
16:22, 20.08.2023
Pani inżynier 11:14, 20.08.2023
142
Tusk, wiedząc że Włocławek to stolica PLEBSU, pragnął się czerwonemu poglowiu podlizać i po raz pierwszy publicznie przyznał sie, że jest synem stolarza a matka miała 6 klas ( byla salową). I, jak przystało na syna stolarza, dzielnie heblował językiem po szlachcicu Kaczorze, synu inzyniera i polonistki. A włocławska gawiedź wyła z zachwytu. 👍🤣🤣🤣
Dla Kolodziejczaka Donald już nie ma świńskiego ryja, jak zawsze twierdził, dziś dla niego Donek to kamrat do szemranych ruskich interesow. Zaczynał w AgroUnii, teraz mierzy na posła i ma nadzieje na fuche w Gazpromie, a zapewne skończy jak Lepper.
11:14, 20.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
NUL dla PiS. 16:19, 20.08.2023
22
S........ j. I tyle.
16:19, 20.08.2023
A' propos11:18, 20.08.2023
142
Tajemnicą poliszynela jest, że elektorat PO i LEWICY to głównie wulgarne kobiety, kryminaliści w ZK, kanciarze, kombinatorzy, łapówkarze, pedofile, ćpuny, handlarze dopalaczami i marychą, zlodzieje VAT, stare proste kobiety, byli UBecy i SBecy i ich sprzątaczki, stonogi, byli współpracownicy SB, porywacze TIR ów, handlarze dziećmi i żywym towarem, yntylygęty I-go POkolenia itp establishment.
11:18, 20.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Ech 16:17, 20.08.2023
13
Ciekawi mnie co twój specjalista na twoje dolegliwości. Może da jednak radę, msciwoju.
16:17, 20.08.2023
Słowa prawdy 18:19, 20.08.2023
111
Tusk wskazał wyraźnie że zło trzeba tępić. Mówił że nie dopuszczalne jest że ktoś kto został wybrany na prezydenta miasta ma czelność śmiać się szyderczo zawsze na spotkaniach ciągnąć na kilku posadach daac sobie podwyżki i mianować aż 3 zastępców. A stanowiska dawać kolegom i koleżankom partyjnym. Qojtkowski dostał wilczy bilet gdyż wprowadza standardy które niewiadomo kto przebije bo tego się nie da przebić 4 posady 3 zastępców podwyżka i nepotyzm.
18:19, 20.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Bazyl 12:00, 21.08.2023
10
Ale pociotków i znajomków nie wsadził do spółek skarbu państwa, bo jest to przywilej obecnie rządzących, tym biednym krajem.
12:00, 21.08.2023
Genio18:29, 20.08.2023
91
Komedia staruchy rwą się do wladzy
18:29, 20.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
He he he 11:39, 21.08.2023
11
Najpierw ściągnij ze stołków swoich staruchów. To oni dzisiaj rządzą.
11:39, 21.08.2023
Maras 22:40, 20.08.2023
26
Za dużo radia co ma ryia.
22:40, 20.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
zapamiętajcie08:53, 21.08.2023
21
kto z bez radnych na zdjęciach
08:53, 21.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
xxxxxxxxxxxxx11:28, 21.08.2023
31
Widać po komentarzach, że ludzie myślą tylko zerojedynkowo. Czy w tym kraju są tylko 2 partie? Obie rządziły i było źle. Może pora oddać swój głoś na innych i dać szansę coś w tym kraju zmienić?
11:28, 21.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Mój głos na Lewicę 11:37, 21.08.2023
22
Właśnie będę głosować na Lewicę.
11:37, 21.08.2023
Zygfryd 11:35, 21.08.2023
16
Czternastoosobowa grupa z Włocławka , serdecznie pozdrawia Pana premiera Tuska z Łeby. Szkoda że nie mogliśmy uczestniczyć w tym spotkaniu. Do zobaczenia w Warszawie 1X.
11:35, 21.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
patriota polak16:05, 21.08.2023
41
wszyscy ktorzy poppierajom niemca tuska bedom wywiezieni do niemiec na przymusowe roboty stop kolaborantom sprzedajecie sie za trzydziesci srebnikow niech zyje wolna suwerenna polska
16:05, 21.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Kompletna żenada. 21:08, 21.08.2023
10
Co za dziwny zbieg okoliczności, że każdy kto podpisuje się nickiem patriota, nie zna zasad ortografii. Co za wstyd, wy patrioci antypoloniści. Do szkół wrócić po naukę języka polskiego.
21:08, 21.08.2023
PRAWDA18:40, 21.08.2023
31
RUDY I BANDA DARMOZJADÓW. KONFEDERACJA POGOŃ TYCH NYGUSÓW...
18:40, 21.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Cha cha cha 08:41, 23.08.2023
10
Ona se może.
08:41, 23.08.2023
Zefir 21:33, 21.08.2023
15
Boże, co ten PiS zrobił z tym krajem. Polak nienawidzi Polaka, całe niemal rodziny skłócone, coraz mniej przyjaciół, a więcej wrogów za naszą granicą. Wszędzie robienie wstydu plucie, ujadanie i zemsta. Niech w końcu wróci normalność.
21:33, 21.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
BB20:27, 22.08.2023
10
Slysza ze bija dzwony ale nie wiedza w ktorym kosciele.To tak zwany sredniowieczny umysl
20:27, 22.08.2023
Mieszkaniec.16:47, 22.08.2023
31
Rządy PO we Włocławku porażka, poprzednie rządy PO też porażka i wystarczy.
16:47, 22.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
PO14:38, 25.08.2023
00
Na zdjęciach widać trzy czwarte samych przydupasow i sprzedawczyków którzy zniszczyli razem z Tuskiem przemysł polski w samym Włocławku zlikwidowali kilkadziesiąt firm za panowania uni wolności dzisiaj to jest po .ludzie obudźcie się jak wygra twusk to podatki odrazu pójdą w górę łysy Roszkowski przyjedzie z Londynu i powie że pinindzy mima nie było i niebedzie🙄
14:38, 25.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Emeryt14:47, 25.08.2023
00
Zobaczcie jak wygląda miasto Włocławek za 9 lat rządów człowieka Tuska wojtkowskiego zero inwestycji młodzież ucieka z miasta brud w całym mieście w zarządzie dróg pan mówi że nic nie może zrobić w sprawie porządku w mieście bo ma pod sobą 4 ludzi do sprzątania miasta a wszystkie decyzje o tym czy coś robić wtej sprawie wydawane są od prezydenta
14:47, 25.08.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
WYRÓŻNIONE KOMENTARZE
87 41
To unieważnienie #Referendum przez Tuska to pikuś. Facet wcześniej unieważnił górnictwo, unieważnił OFE i unieważnił wojsko, żeby wymienić tylko kilka sukcesów...
21 24
Cienko z faktyczną wiedzą. Prawdziwy rusek z Ciebie.
14 19
"już za chwileczkę, już za momencik..." po wygranej Tuska wszystko wróci do normy. No oczywiście jakiś czas będzie potrzebny na posprzątanie tego gówna po Pisie. ***** ***.
13 22
Brawo Donald Tusk !
Trzymam kciuki !
Chcę Polski praworządnej !!!
8 7
Święte słowa Potwierdzam.
9 13
Powtarzasz się więc i ja powtórzę....PIS Partia Idiotów Samych bo któż inny może jeszcze uwierzyć w to co proponuje prezes z Alzheimerem i jego zachłanna nienażarta świta....przecież dowodów manipulacji mamy aż nadto....przykład ? Żołnierze mieli 4 tyś za Tuska średnio a teraz mają 8tysi.....tylko wtedy była średnia 3.6 a teraz jest 7.3...nooo duża zmiana nie ma co...
97 62
Pan Donald to wspaniały patriota, dla swojego kraju jest w stanie zrobić wszystko, wejdzie między wrogów aby zniewolić, upodlić i oszwabić! My Niemcy jesteśmy z niego bardzo dumni…
8 12
Spadaj IDIOTO!!!!
97 56
Po co pan przyjechal do Wloclawka
Panie Tusk panu juz dziekujemy.
Nic dobrego pan nie zrobil dla ludzi.
Jest pan wrednym i falszywym czlowiekiem.
15 13
Nie wypowiadaj się za mnie. Pisz za siebie. Ty nie możesz być dumny z obecnie rządzących, ja w przeciwieństwie do ciebie, jestem duma z Pana premiera Tuska. Skoro kopie się i poniża ludzi, którzy są znani nie tylko w Polsce, ale także w świecie, do tego ludzi mądrych i uczciwych, to znaczy że tacy jak rządzący i ich elektorat, którego przedstawicielem jesteś pewnie ty, kierują się tylko zazdrością i głupotą. A przecież nikt im nowe bronił zajść tak daleko, być zdolnym, mądrym, uczciwym i poprostu dobrym.
3 1
ale mamy *%#)!& spoleczenstwo.Nie dziwota ze WLOCLAWEK slynie z brudu i smrodu.Ciekawe czy ci wszyscy uczestnicy spotkania biora 500 plus 13-ki i 14-tki.Niech im da rudy szwanc.Powinni byc honorowi
i od opluwanego rzadu nic nie brac.Wybierzcie rudego to dostaniecie wszystko we snie. JAKIE byly podwyzki emerytur macie taka krotka pamiec jak wasz idol.Gratulacje.obudzcie sie poki czas.
82 58
Żal mi tych ludzi co popierają takiego kogoś jak Tusk.Niech Bóg ma ich w swojej opiece i naprowadzi na właściwą drogę.
23 16
I ciebie też!
10 9
Brawo Donald Tusk
89 49
No tłumy, że ho, ho, liczę i liczę i Włocławiaków się dopatrzeć nie mogę. Co niektóre to zaraz będę go po rękach całować. Niedobrze się robi jak się na nich patrzy, o słuchaniu nie wspomnę. Żeby chociaż jeden konkret powiedział, a tu stała śpiewka i jeszcze tego sprzedawczyka z Agrounii przywiózł
Pozostałe komentarze
55 112
Macie głos odemnie i gratulacje że był pan we Włocławku
25 20
Kogo to obchodzi
10 11
odemnie hahahahha
7 5
Macie cztery głosy przeciwko.
45 16
Bardzo fajna galeria foto. Dobry pomysł z lekkim zamazywaniem dalszych postaci. Wspaniała reklama miasta i Fundacji Anwil Harcerskie półkolonie. Brawo Miasto Włocławek.
1 5
Do mikro fan, brak słów by określić twoją bezczelność. Piszesz językiem PiS, pełnym kłamstw, chamstwa, obrażania i hipokryzji. Normalni i inteligentni ludzie, właśnie mają tego dość i chcą to zmienić. I ZMIENIĄ.
65 37
Tusk ma taki sam program jak nasz prezydent i jego świta. Tłustych na zdjęciach pełno. I ten rolnik co szukał żony i znalazł za 1 miejsce w Koninie. Twarze na zdjęciach jakby nie z Włocławka znowu dowieźli.
72 37
gdy rządził w swoim nierządzie nie zrealizował żadnej zapowiedzi wyborczej, tylko same straty i oszustwo, czyli puste słowa na wiatr, pusta mowa, puste gesty ....., plus kołodziejczak który przyjął chrzest od po a jego największym osiągnieciem były wypowiadane tony cicho!cicho!cicho!, to jakaś dramaturgia w trzech aktach
1 2
Bo co, bo nie dawał plusów w czasie światowego kryzysu, tylko starał się przeprowadzić Polskę bezpiecznie przez niego, by teraz rządzący mieli z czego przez osiem lat brać na przekupstwo i się bogacić.
53 7
Tusk to emeryt, Kaczyński to emeryt, Korwin to emeryt, Marek Sawicki poseł na Sejm II, III, IV, V, VI, VII, VIII i IX kadencji - to emeryt, etc. Emerytom wszystkim już dziękujemy. Zróbmy wreszcie kadencyjność posłów i senatorów. Dwie kadencje i koniec. To normalnej pracy.
34 5
A gdzie ciag dalszy komentarzy? Selekcja czy kasacja nastapila?
70 31
Tłumy u rudego... Pełno ludzi z Torunia, Aleksandrowa czy Radziejowa... A włocławiakow jakoś mało , oczywiście oprócz działaczy POje.....
13 16
Z wiadomości masz takie informacje?
11 10
Idiota ruski
11 9
Nie z TVN u😂
26 52
Kto nie z Tuskiem ten za ruskiem.
4 14
Wot i antypisowska hołota
8 6
Pomyliłeś się to odwrotnie powinno być
35 21
Galeria wstydu
57 32
Kto za Tuskiem ten za Niemcem i za Ruskiem
12 17
Kto za tuskiem ten za szwabem!? szkodnikiem kłamczuchem Polski największym! sługa berlina moskwy
66 28
Kłamca i oszust. Żadnego programu, żadnych konkretów i tak jak powiedział po co konkrety jak ich nie zrealizuje. A ludzie naiwni i bezmyślni.
2 2
Wloclawska, czerwonogwardyjska gawiedz mu UFO 🙉🙉🙉😂😂😂
1 0
Każdy głąb nie umie się dopatrzeć sensu wypowiedzi ludzi mądrych.
60 23
Pani poseł z synem z Torunia niech nie udaje włocławianki,a przypomnę jeszcze, że powinna się pani wstydzić, że niepełnosprawni otrzymali mało za rządów PiS-u, proszę przypomnieć sobie jak to było fantastycznie za rządów pani idola ,tylko bez ściemy.Emeryci, którzy tyle lat płacili składki takich podwyżek nie mają jak wy byście chcieli,a też chorują.Nie dość, że załapała się pani na niezłą fuchę robiąc zadymę w Sejmie,to przyjechała jeszcze tu . Ale dobrze panią opłacają, że tak głoś no pani krzyczy i imigrantów też będzie Polska przyjmować jak leci,a później się sprawdzi wg pani.Nie chcemy takich posłów , szczególnie w naszym mieście.
46 22
te serca co mają przyklejone to chyba jakaś obłuda nie wiedzą co to znaczy ten symbol w większości wystąpienia pałał nienawiścią do pis i ich wyborców .
44 22
te serca to chyba oznaczają że należ do klubu miłośników lodów algida bo miłości w tym rudym lisie nie widać
1 1
Tobie nawet najlepszy specjalista ie nie pomoże. Ale próbuj.
45 22
Na tą wredną szkopską mordę patrzeć nie można bez odruchów wymiotnych .Cała śmietanka nierobów z łysym na czele cmokała fryca w tyłek .
3 6
To poparz na tego starca co zakłada dwa lewe buty i łupież nosi na marynarce ,ale facet ma więcej takich kumpli,chyba zapomnieli o swoim peselu,staruchy🤣
2 4
Nie dość że nie masz rozumu, to jesteś do tego ślepy, skoro uważasz że premier Tusk jest rudy. No, ale betonowi wyznawcy pewnej klamliwej i mściwej partii, tak mają.
48 20
Połowa ludzi przywieziona i ta tłusta *%#)!& z Torunia ze swoim synem na wózku. Na kalectwie swojego dziecka lansuje się prymitywna straganiara .Patrząc na te gęby to są ............................. Tłumów na spotkaniu z Niemcem nie było .
23 39
W końcu pogoni ten motłoch..I prostactwo.Bravo!!!!🙂
12 8
Inteligent się odezwał, proszę nie obrażać ludzi!😥
6 4
O sobie piszesz brawo
1 1
I juz na konia trojanskiego zostales posadzony! ale wspolczucie sie tobie nalezy!
49 18
Oglądam zdjęcia i widzę samych statystów ... Żadnej znajomej twarzy z Włocławka...
7 11
Widocznie oślepłeś. Ja widziałem radnych, widziałem dwie moje znajome. .. Więc nie chrzań. 😀
7 10
Chyba znasz tylko zwolenników PiSuarów i dlatego nie znasz normalnych włocławian!
46 18
Na żadnym zdjęciu nie widać mieszkańca Włocławka. Mieszkam na Południu i nie zauważyłem żadnej znajomej twarzy z osiedla na tym wiecu. Oczywiście nasi lokalni politycy się nie liczą.
2 1
Co za płytkie myślenie. Pańcia z południa myśli, że nikt więcej z innych dzielnic Włocławka nie miał prawa być na spotkaniu, bo ona ich nie zna.
7 11
Jacy oni wybielanie a wystarczy przewin
43 12
Dlaczego trzymają Polskie flagi?
8 4
Bo im Niemcy kazali
1 0
Też są Polakami i mają do tego prawo, a że z drugiego sortu, jak powiedział jeden niewyrośnięty, to nie ma znaczenia.
31 12
To są ci młodzi, wykształceni z dużego miasta? No i te tuzy intelektu i stylu jak Brejza, Nitras, Myrcha. Lokalni historycy, socjologowie i archeolodzy - karierowicze, którzy są gospodarczymi impotentami. Wojtkowski, zajmij się ciepłem w MPEC, węgiel kupiłeś, bo do tego wynajęli cię mieszkańcy. Na szczęście na zdjęciu 71 stoi niezła cizia:) Szkoda jej dla tych nieudaczników i nierobów.
6 15
Ciekawe czego ty nieudaczniku w życiu dokonałeś, oprócz plucia. Liż d.... prezesikowi. Może jeszcze dodatkowy plusik wleci.
8 10
do Suchara
A ty asinusie, co zrobiłeś dla Włocławian, że innych bezzasadnie krytykujesz?!
Ja zrobiłem!
I mam na to dokumenty oraz rachunki!
Rozumiesz molto cretino ?
1 1
Do aja, po twoim wpisie widać, że zrobiłeś tylko wielkie G.
22 8
Relację bezpośrednio ze spotkania śledziłem i słuchałem w tvn24.
Najbardziej interesujący moment to ujęcie w kadrze rezydenta z profilu na wysokości brzucha.
Żenujący widok. Pasek poniżej
pępka, brzuch nader pojemnościowy. Zdjęcia powyżej - 17
Co za sznyt! Elegancja par excellence.
- Więcej rowerowej jazdy, to i przystojniejsza linia będzie.
1 0
Ale za to więcej niż metr pięćdziesiąt w kapeluszu i oba buty do pary.
32 10
Precz z nim
17 0
POLSKA JEST JEDNA.
15 6
Zarabialiśmy grosze było źle, zarabiamy więcej mamy dodatki jest źle, będzie inaczej za PO będzie dobrze.
36 10
Jak wogole można na takich kłamców I zdrajców narodu głosować . Trzeba mieć niepokolei w głowie
1 2
Dziwię się twojej głupocie. Ile można bredzić pod różnymi nickami.
11 2
Stop hejt!!!
32 9
Same lewackie de...bile i esbeki
27 7
No kto był - antypisowska, bez programowa, rządna władzy i stanowisk antypolska, prokacapsko- niemiecka,, elita z gwiazdkami , wierząca i kochająca inaczej.
1 0
Wolę taką niż obecną zakłamaną, przekonującą ludzi i bogacących się na potęgę oligarchów,którzy dla siebie i swoich rodzin miliony,, a naiwnym i bez honoru ochłapy, by swego pana chwalili pod niebiosa, z hasłem na ustach, "Bóg honor ojczyzna.
1 0
Przekupującą ludzi miało być. Błąd telefonu.
28 6
4-5 tys ludzi to nie było ale ci co przyszli to pewnie z nudy ,bo u nas nie ma za wiele atrakcji więc przyszli na darmowy kabaret ,cyrk .Merytoryki żadnej ani programu ,takie jajcarskie przedstawienie.Dużo ludzi przywiezionych w koszule pocałowanych czerwoną szminką.Nawet była ta pani co to wszystkich by wpuściła do domu a póżniej będzie sprawdzała kto to jest.Pan były obiecał,że jak wygra benzyna będzie PO 5zl a chleb za to pewnie będzie po 30 zl.Obłuda i brak podstawowej wiedzy o ekonomii.
1 0
Przestań bredzić. To twoich się pogoni.
24 6
Tym wszystkim emerytom widocznym na zdjęciach rząd nie wypłaci 13-14 stek
Niech po nie zgłoszą się do KOPO.
Ach zapomniałam, będzie znów gadka,: pieniędzy nie ma i nie będzie. A na konta emerytów wpłynie tak jak wcześniej 7-zl rewaloryzacji
1 1
Przestań borówka.
1 0
Rząd łaski nikomu nie robi. To są pieniądze uczciwie pracujących ludzi i uczciwie odprowadzających podatki. Poza tym i tak nie jest oddawane tyle ile się ludziom nalezy. Więc przestań kłamać.
6 2
Kasują niewygodne komentarze pytań nie można było zadawać *%#)!& na pis robią to samo cenzura
4 2
Tylko Ruch Dobrobytu i Pokoju
6 26
Czytam komentarze i jestem w szoku. Jak można mieć jakiekolwiek negatywne zdanie o Tusku i Koalicji Obywatelskiej po 8 latach rządów PiS. Drenaż mózgów wszedł głęboko. Opamiętajcie się. Nasza przyszłość jest w Europie. Ani PiS ani Konfederacja nas tam nie zaprowadzi. Jeśli tego nie rozumiecie cofnijcje sie do 1792 roku.
6 3
Ja też jestem w szoku gdzie taki leming się uchował
17 2
Tyle młodzieży.
23 1
Tłumy jak na referendum Bronka
17 2
Pelikany. Lykajace. Kłamstwa. Łgarstwa. Zdrajcy. Na. Zdjęciach. Widać. Ubeków. Którzy. W latach. 80--tych. Bili mnie. Na. Przesłuchaniu gdy mówiłem. O. Demokracji. Katyniu. I. Odsunięciu. Komunistów. Od. Władzy. I. Ten. Patologiczny kłamca. Tych. Bandytów. Z. Ub. Popiera. 😡😡😡😡😡--po--ko. Amen. Ps. Znów. Wybiło. Szambo. W. Patocity.
1 3
Szambo to wybiło z twojego histerycznego komentarza. Co tobie czy twojej rodzinie z zawinił Tusk. Człowiek mądry, inteligentny, który walczył o wolność i demokrację,, który mimo wysokiego i zaszczytnego stanowiska w świecie, jest normalnym skromnym człowiekiem, w przeciwieństw do tych, którzy siedzieli pod spódnicą i potrafili powiedzieć do skromnego człowieka, *%#)!& dziadu. Narodzie, zmądrzeje wreszcie i bądź w zgodzie ze swoim sumieniem.
16 2
Z przodu serduszko z tyłu czarny krzyż objazdowa krzyżacka trupa komików Tuska lans i żadnych konkretów. Taka filozofia żeby dużo mówić nic nie robić Tusk z naszym Prezydent Włocławka mogą sobie pogratulować za ich rządów 3/4 młodych wyjechało na zachód dorabiać Niemców i Angoli.
2 1
Słychać wycie, znakomicie. I o to chodziło żeby naród zmądrzał, zatęsknił za kulturą, normalnością, jednością, prawdą i szacunkiem. Bóg da że tak będzie.
14 2
Tusk, wiedząc że Włocławek to stolica PLEBSU, pragnął się czerwonemu poglowiu podlizać i po raz pierwszy publicznie przyznał sie, że jest synem stolarza a matka miała 6 klas ( byla salową). I, jak przystało na syna stolarza, dzielnie heblował językiem po szlachcicu Kaczorze, synu inzyniera i polonistki. A włocławska gawiedź wyła z zachwytu. 👍🤣🤣🤣
Dla Kolodziejczaka Donald już nie ma świńskiego ryja, jak zawsze twierdził, dziś dla niego Donek to kamrat do szemranych ruskich interesow. Zaczynał w AgroUnii, teraz mierzy na posła i ma nadzieje na fuche w Gazpromie, a zapewne skończy jak Lepper.
2 2
S........ j. I tyle.
14 2
Tajemnicą poliszynela jest, że elektorat PO i LEWICY to głównie wulgarne kobiety, kryminaliści w ZK, kanciarze, kombinatorzy, łapówkarze, pedofile, ćpuny, handlarze dopalaczami i marychą, zlodzieje VAT, stare proste kobiety, byli UBecy i SBecy i ich sprzątaczki, stonogi, byli współpracownicy SB, porywacze TIR ów, handlarze dziećmi i żywym towarem, yntylygęty I-go POkolenia itp establishment.
1 3
Ciekawi mnie co twój specjalista na twoje dolegliwości. Może da jednak radę, msciwoju.
11 1
Tusk wskazał wyraźnie że zło trzeba tępić. Mówił że nie dopuszczalne jest że ktoś kto został wybrany na prezydenta miasta ma czelność śmiać się szyderczo zawsze na spotkaniach ciągnąć na kilku posadach daac sobie podwyżki i mianować aż 3 zastępców. A stanowiska dawać kolegom i koleżankom partyjnym. Qojtkowski dostał wilczy bilet gdyż wprowadza standardy które niewiadomo kto przebije bo tego się nie da przebić 4 posady 3 zastępców podwyżka i nepotyzm.
1 0
Ale pociotków i znajomków nie wsadził do spółek skarbu państwa, bo jest to przywilej obecnie rządzących, tym biednym krajem.
9 1
Komedia staruchy rwą się do wladzy
1 1
Najpierw ściągnij ze stołków swoich staruchów. To oni dzisiaj rządzą.
2 6
Za dużo radia co ma ryia.
2 1
kto z bez radnych na zdjęciach
3 1
Widać po komentarzach, że ludzie myślą tylko zerojedynkowo. Czy w tym kraju są tylko 2 partie? Obie rządziły i było źle. Może pora oddać swój głoś na innych i dać szansę coś w tym kraju zmienić?
2 2
Właśnie będę głosować na Lewicę.
1 6
Czternastoosobowa grupa z Włocławka , serdecznie pozdrawia Pana premiera Tuska z Łeby. Szkoda że nie mogliśmy uczestniczyć w tym spotkaniu. Do zobaczenia w Warszawie 1X.
4 1
wszyscy ktorzy poppierajom niemca tuska bedom wywiezieni do niemiec na przymusowe roboty stop kolaborantom sprzedajecie sie za trzydziesci srebnikow niech zyje wolna suwerenna polska
1 0
Co za dziwny zbieg okoliczności, że każdy kto podpisuje się nickiem patriota, nie zna zasad ortografii. Co za wstyd, wy patrioci antypoloniści. Do szkół wrócić po naukę języka polskiego.
3 1
RUDY I BANDA DARMOZJADÓW. KONFEDERACJA POGOŃ TYCH NYGUSÓW...
1 0
Ona se może.
1 5
Boże, co ten PiS zrobił z tym krajem. Polak nienawidzi Polaka, całe niemal rodziny skłócone, coraz mniej przyjaciół, a więcej wrogów za naszą granicą. Wszędzie robienie wstydu plucie, ujadanie i zemsta. Niech w końcu wróci normalność.
1 0
Slysza ze bija dzwony ale nie wiedza w ktorym kosciele.To tak zwany sredniowieczny umysl
3 1
Rządy PO we Włocławku porażka, poprzednie rządy PO też porażka i wystarczy.
0 0
Na zdjęciach widać trzy czwarte samych przydupasow i sprzedawczyków którzy zniszczyli razem z Tuskiem przemysł polski w samym Włocławku zlikwidowali kilkadziesiąt firm za panowania uni wolności dzisiaj to jest po .ludzie obudźcie się jak wygra twusk to podatki odrazu pójdą w górę łysy Roszkowski przyjedzie z Londynu i powie że pinindzy mima nie było i niebedzie🙄
0 0
Zobaczcie jak wygląda miasto Włocławek za 9 lat rządów człowieka Tuska wojtkowskiego zero inwestycji młodzież ucieka z miasta brud w całym mieście w zarządzie dróg pan mówi że nic nie może zrobić w sprawie porządku w mieście bo ma pod sobą 4 ludzi do sprzątania miasta a wszystkie decyzje o tym czy coś robić wtej sprawie wydawane są od prezydenta
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz