Włocławscy strażnicy miejscy mają nowy samochód. Flota została wzbogacona o pojazd elektryczny, który będzie wspierał codzienną służbę na ulicach miasta.
Straż Miejska we Włocławku wzbogaciła się niedawno o nowy pojazd służbowy. Do jednostki trafił Renault Trafic z napędem elektrycznym.
Nowoczesny pojazd na jednym ładowaniu może przejechać około 300 kilometrów i ma wspierać funkcjonariuszy podczas codziennych patroli oraz interwencji w mieście. Kosztował około 300 tysięcy złotych.

Nowe auto nie jest zwykłym radiowozem. Renault Trafic został wyposażony w specjalną zabudowę, która umożliwia bezpieczny przewóz osób konwojowanych.
W pojeździe znajdują się trzy wydzielone przedziały: kabina kierowcy, część pasażerska oraz osobno zabezpieczony przedział dla zatrzymanych z kratą, pasami bezpieczeństwa, kamerą monitorującą i dodatkowymi zabezpieczeniami ułatwiającymi utrzymanie czystości.
Samochód wyposażono także m. in. w klimatyzację, system ogrzewania postojowego, czujniki cofania z kamerą oraz sygnalizację świetlno-dźwiękową.



WYRÓŻNIONE KOMENTARZE
18 0
To będą mieli wygodę do spania. Jeszcze trzeba im helikopter i kampera kupić .
12 2
Nowy wóz... To w konia będą jeździć pseudo redakcjo ddw???
15 1
Będą mieli gdzie spać i kłaść blokady do kół.
12 2
Straży wiejskiej będą teraz bardziej komfortowe ... te po bulwarach również ...
A tak właściwie dlaczego nadal prezydent nie wprowadził patroli pieszych Straży wiejskiej ? Przecież na tym polega zapewnienie bezpieczeństwa podatnikom którzy finansują tą formację .
Auto spacerowe bezpieczeństwa nie zapewni .
Pozostałe komentarze
5 3
Renault to nie samochód.
3 1
Zabieraj ten samochód służbowy z tego miejsca!
2 0
To samochód służbowy KINGA ADREWA DUDA Króla Polski 2025 ... Syna Michaiła Dudy z Kijowa Ukraina!
2 0
Czemu to coś zajmuje całą drogę p.poż?
2 0
To ukraińsska *%#)!& SB?
2 0
Do dziury ! Frajer.....
3 0
Czy ktoś może spisac te mafie stojaca na tej drodze! A gdzie meijsce na karetke i wóz strazacki?
9 3
Dlaczego nie widać ich na ulicach, ani Policji, ani Straży Miejskiej, dbanie o nasze bezpieczeństwo tylko z pojazdu, to trochę za mało.
6 1
Będą mieli czym po po hot-dogi i do żabek jeżdzić,darmozjady budżetowe zbędne w każdym mieście
3 1
Natychmiast oddać na Ukrainę dla "braci" inaczej będziecie mieć ruskie czołgi na tamie
5 1
Policyjnei restrykcyjne państwo wzmacnia swe siły.
3 0
*%#)!& hiszpańskie?
1 0
*%#)!& ukraińskie kardnące $!
1 0
?
2 0
Palestynian ?
1 0
TVN
1 0
Palestynian!
1 0
Wyp.... żydzie z TVN
1 0
Na kamasz a nie niwy wóz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz