Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
00:01, 28.09.2020
Takiego miejsca we Włocławku jeszcze nie było. W sobotę, 3 października, zostanie otwarty sklep, w którym kupisz to, czego nie dostaniesz nigdzie indziej. 
3
18:48, 28.06.2020
Jak radzić sobie ze stresem spowodowanym przez pandemię? Jak w sposób rozważny i bezpieczny korzystać z uroków tegorocznego lata? Rozmawiamy z zastępcą prezydenta Włocławka Domicelą Kopaczewską. 
00:01, 22.06.2020
Chcesz nadać swojej cerze młodzieńczego blasku i sprawić, że będzie wyglądała promiennie i zdrowo? Przecież każda na nas o tym marzy. Skorzystaj z cudownych właściwości tlenoterapii w komorze hiperbarycznej. Gabinet znajdziesz we Włocławku.
10:38, 14.06.2020
Hiperbaryczna terapia tlenowa to metoda odnowy i regeneracji organizmu, polegająca na podaniu czystego tlenu w warunkach podwyższonego ciśnienia w specjalnej komorze. Pomaga w leczeniu chorób przewlekłych, wspomaga gojenie się ran, pomaga organizmowi zwalczyć infekcję poprzez wzmocnienie układu odpornościowego. To jednak dopiero fragment szerokiego spektrum jej korzystnych właściwości. Komu pomoże sesja w komorze hiperbarycznej? Każmeu z nas. W tym tekście udowodnimy, że takie stwierdzenie to nie przesada.
15:28, 01.06.2020
Ruszyły rejsy po Zalewie Włocławskim. Z tego tekstu dowiesz się, kiedy możesz skorzystać z atrakcji i ile musisz zapłacić za bilet. 
06:00, 01.05.2020
O sporcie w czasach koronawirusa z senatorem Andrzejem Personem, popularyzatorem sportu, wybitnym znawcą golfa i przewodniczącym Rady Sportu przy prezydencie Włocławka rozmawia Anna Polak.
3
10:42, 30.04.2020
Kujawskie Stowarzyszenie Abstynenckie "Wiślak" uruchomiło program pt. "Nie jesteś sam - Działaj". Osoby mające problem z alkoholem oraz członkowie ich rodzin mogą kontaktować się telefonicznie z terapeutami i profesjonalistami z długoletnią abstynencją.
13:48, 24.04.2020
Włocławski oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zachęca do oddawania krwi. W czasie epidemii wprowadzono dodatkowe zasady bezpieczeństwa. Na czym one polegają?
00:01, 09.03.2020
Szybsza regeneracja po obciążającym treningu, redukcja deficytu tlenowego powstającego po dużym wysiłku, szybszy powrót do zdrowia po kontuzji - tlenoterapia w komorze hiperbarycznej jest nazywana często "legalnym dopingiem". Zarówno zawodowi sportowcy, jak i osoby uprawiające sport na mnie wyczynowym poziomie mogą z niej skorzystać we Włocławku.
00:00, 27.02.2020
Jeśli pracujesz w firmie zatrudniającej co najmniej 250 osób, zapewne już przystąpiłeś do programu Pracowniczych Planów Kapitałowych. Tak, to prawda, że Ty nie miałeś takiego obowiązku, ale zapewne wiesz, że Twój pracodawca obowiązkowo musiał ten program wdrożyć - chyba że w firmie działa już Pracowniczy Program Emerytalny. Polski Program PPK wzorowany jest na rozwiązaniach stosowanych w krajach rozwiniętych, np. w Wielkiej Brytanii. I tak jak w innych krajach rozwiniętych, tak i w Polsce ustawowy obowiązek tworzenia systemu PPK dla pracowników spoczywa na pracodawcy, który otrzymuje wsparcie ze strony państwa.
REKLAMA
00:01, 26.02.2020
Dostojny wygląd, siła i niebywała szlachetność – tak w kilku słowach możemy scharakteryzować konie. Jednym kojarzą się one z dawną pracą w gospodarstwie, innym z rekreacją, hobby, a nawet sportem. Jednak to nie wszystko. Okazuje się, że zwierzęta te odgrywają także ważną rolę w rehabilitacji osób z różnymi dolegliwościami czy chorobami. Poznajmy zatem sekrety hipoterapii.
00:01, 07.02.2020
KalendarzRolnikow.pl to nowoczesny agroportal, który powstał z myślą o rolnikach, mieszkańcach i sympatykach wsi, ale także miłośnikach zdrowego stylu życia. Jest doskonałą bazą najnowszych informacji z branży agro oraz źródłem fachowej wiedzy rolniczej. Ponadto na jego łamach znajdziemy wiele interesujących artykułów, dotyczących innych dziedzin życia, takich jak zdrowie, dom czy kulinaria.
00:00, 05.02.2020
W przypadku infekcji najczęściej sięgamy po leki, które dostępne są bez recepty, a kiedy to nie pomaga, udajemy się do specjalisty, który może przepisać nam inne medykamenty. Zapominamy jednak o domowych sposobach, które często od wieków skutecznie działają na liczne dolegliwości. Sprawdźmy, które rośliny mają lecznicze właściwości.
15:00, 09.01.2020
Karnawał to idealny czas na imprezy. Gdzie go spożytkować, bawiąc się w najlepsze? Oto przegląd imprez karnawałowych w clubbowych rytmach, których po prostu nie można przegapić. Zobacz, gdzie się bawić w karnawale 2020. Przed Tobą imprezy tech house, trance, techno i elektro.
00:01, 02.01.2020
Żaluzje plisowane doskonale wpisują się w nowoczesną architekturę, która coraz częściej łączy wnętrze domu z jego otoczeniem. Wspólnie z firmą ANWIS podpowiadamy jak przy pomocy plis stworzyć efektowną i funkcjonalną dekorację okien o dużych gabarytach.