Zamknij
REKLAMA

Co robić w majówkę? Podpowie... wyszukiwarka imprez w regionie! Do wyboru ponad dziewięćdziesiąt wydarzeń

08:39, 26.04.2017 | .
Skomentuj We Włocławku w majówkę wystąpi Margaret. W Toruniu odbędzie się inscenizacja zamachu na wielkiego mistrza. Fot. DDWloclawek.pl/DDToruń.pl
REKLAMA

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna zaprasza na wielkie otwarcie sezonu turystycznego 2017 w naszym województwie. W programie rozpisanym na dwa najbliższe długie weekend jest ponad dziewięćdziesiąt imprez w najbardziej atrakcyjnych miejscach regionu i propozycje dla każdego.

Start w najbliższą sobotę (29 kwietnia), finał 7 maja.

Wśród atrakcji m. in. archeologiczna wiosna w Biskupinie, spektakl historyczny i nocne pokazy walk w ruinach zamku krzyżackiego w Toruniu, niedziele w bydgoskim Exploseum, przejażdżki koronowską koleją drezynową, rodeo w Silverado City, a także koncerty, wystawy, przedstawienia i spacery z przewodnikiem.

Wyszukiwarka imprez - z datami, miejscami i opisem wydarzeń - znajduje się w specjalnym serwisie informacyjnym http://inauguracja.kujawsko-pomorskie.travel/pl/miejsca-dobre-na-dlugi-weekend, stworzonym na tę okazję przez  Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną. Można wybrać tematycznie – m. in. imprezy dla rodzin, na sportowo, dla smakoszy, dla melomanów – albo według klucza miejscowości, do których chcemy trafić.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

egonegon

5 1

ale lipa w tym Włocławku 12:18, 26.04.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%