Na terenie włocławskiego MPEC-u działali antyterroryści, którzy ujęli groźnych przestępców. Strażacy musieli z kolei gasić auto, które wybuchło. Była też ewakuacja pracowników.
Wszystko w ramach ćwiczeń „Kobra-15 Włocławek”, które w czwartek 22 października odbyły się na terenie MPEC. Był to pokaz działania służb ratowniczych.
Zainicjowano epizod akcji ratowniczo-ewakuacyjnej. Tematem było podłożenie ładunku wybuchowego w budynku biurowym oraz wybuch samochodu osobowego na parkingu MPEC. Ćwiczenia zakończą się około godziny 12.30.
Już po ćwiczeniach prezes MPEC Jacek Kuźniewicz zaprosił wszystkich gości na gorącą grochówkę i kiełbaski. Poniżej wideo z ćwiczeń.
::addons{"type":"youtube","url":"http://youtu.be/Nx1A8WMJCCk"}
Aldona11:21, 23.10.2015
~ europejczyk, sknero, a co ubyło ci coś z portfela, że tak dopytujesz???!! Miły gest, na pewno fajnie było zobaczyć taką akcję, ale co ci ludzie się wymarzli podczas ewakuacji, to ich. Gest z ciepłym posiłkiem ze strony Kuźniewicza był jak najbardziej ok!! PS. Wczoraj w markecie hostessa poczęstowała mnie czekoladkami, nie pytałam czy to za moje pieniądze kupione. Ale Ty pewnie byś zapytał...
XXXL11:22, 23.10.2015
To było tylko rozpoznanie terenu. Po niedzieli antyterroryści przyjdą jak do siebie :)
KK11:27, 23.10.2015
~ XXXL, po niedzieli ty mogłbys się tutaj wybrać - pogratulować p. Kuźniewiczowi wygranej w wyborach. Tyle w temacie!
Pozostałe komentarze
Użytkownik10:04, 23.10.2015
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
zatroskany10:11, 23.10.2015
Na terenie włocławskiego MPEC-u działali antyterroryści, którzy ujęli groźnych przestępców.
Najwyższa pora!
ciepłolubny10:23, 23.10.2015
~zatroskany - czy to znaczy,że są dwa wakaty w zarządzie MPEC-u?
fotki10:45, 23.10.2015
Foto - czy to są ewakuowani pracownicy MPEC na pewno .
Po grochówie poszli do pracy , o la la....
fotki10:45, 23.10.2015
Foto - czy to są ewakuowani pracownicy MPEC na pewno .
Po grochówie poszli do pracy , o la la....
Wiktoria10:49, 23.10.2015
Takie ćwiczenia robią wrażenie! Na miejscu pracowników chyba bym się na poważnie przestraszyła, ale o to przecież chodzi. W sytuacji zagrożenia (czego oczywiście nie życzę) MPEC będzie bezpieczny!
europejczyk10:56, 23.10.2015
A ta grochówka i kiełbaski to były za pieniądze Kuźniewicza???
22.1011:06, 23.10.2015
A może ewakuowani to przyszli pracownicy MPEC , już mają napad zaliczony.
Szyderca11:39, 23.10.2015
~ ciepłolubny / 10:23, 23.10.2015
Jak gamoniu mogą być 2 wakaty w zarządzie,skoro zarząd jest 1-osobowy???
Rzeźnik11:41, 23.10.2015
Moraczewska albo Kuźniewicz albo oboje muszą wejść do Sejmu. Kopaceli dziękujemy,a Toruń o nas nie będzie myślał.
ebolla11:46, 23.10.2015
Takie czasy - bakterie , mendokoki , trując opary z napadu na MPEC .
Ja nie JADŁEM . Nie wiadomo kto to kręcił..Fe
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz