Koszykarze wygrali, a one oczarowały publikę. Zobacz występ Anwil Dance Team podczas meczu z AZS Koszalin

16:30, 01.03.2016 A.K
Skomentuj Anwil Dance Team podczas meczu z AZS Koszalin; Fot. K. Osiński Anwil Dance Team podczas meczu z AZS Koszalin; Fot. K. Osiński

Miniony weekend był bardzo udany dla kibiców koszykówki we Włocławku. Anwil rozbił AZS Koszalin, fani mogli brać udział w specjalnym konkursie, a całość uświetnił Anwil Dance Team.

Mecz z AZS Koszalin miał być bardzo trudny, tym bardziej, że kilku koszykarzy Anwilu chorowało, a problemy zdrowotne ostatecznie wyeliminowały z gry Michała Chylińskiego. O ile w pierwszej połowie goście toczyli wyrównany bój, to w drugiej zostali przez włocławian zdeklasowani. Wygrana 72:52 wprawiła fanów w Hali Mistrzów w znakomite nastroje.

Nie lada atrakcją był konkurs "Najlepszy kibic Anwilu", organizowany wspólnie przez włocławski klub i prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Jacka Kuźniewicza. Na telebimach ustawionych za koszami co chwilę oglądaliśmy fanów Anwilu, w oryginalny sposób dopingujących drużynę. Byli nawet kibice przebrani w bardzo oryginalne stroje...

Jak zwykle podczas meczu, a raczej podczas przerw w grze, widowisko umilał Anwil Dance Team. Zespół Judyty Witkowskiej tradycyjnie zaskakiwał wielością układów choreograficznych i strojów. A jak Wam spodobał się występ czirliderek z Włocławka? Przeżyjmy to jeszcze raz.