Włocławskie Rottweilery ruszyły w podróż do Kalisza, gdzie jutro (25.09.) powalczą z Superpuchar Polski. Tuż przed wyjazdem o nastrojach w drużynie opowiedział nam Szymon Szewczyk, kapitan Anwilu Włocławek.
::video{"type":"single","item":"1632"}
Mar19:43, 24.09.2019
Moi koledzy Seba i Wojtas też będą na meczu .... Pozdrawiam
Apel 19:52, 24.09.2019
Kibice bądźcie ostrożni, Kalisz to bardzo niebezpieczne upadłe miasto, przestępczość na bardzo wysokim poziomie.
Hub jan mar23:26, 24.09.2019
Na pewno nie tak upadłe jak Wieśławek
Martinez04:55, 25.09.2019
Mijaj Kalisz powoli.
Czerwona pantera20:53, 24.09.2019
Dlaczego na przedniej szybie autokaru nie umieszczono ostatniego mistrzostwa Polski. Dwa pierwsze są - czas na aktualizację.
strasznerzeczy01:00, 25.09.2019
ojojoj ajajaj... ;;)
Martinez04:54, 25.09.2019
Pompowanie balonika czas zacząć.
Jolanta 820:07, 25.09.2019
Szkoda ze nie w piątek też bym była
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz