Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
14:15, 30.01.2023
Spacer z dzieckiem w wózku to dla wielu rodziców codzienność. Aby były one jak najbardziej komfortowe i wygodne, warto zaopatrzyć się w kilka niezbędnych akcesoriów. W dodatki, które zapewnią komfort zarówno podróżującemu maluszkowi, ale także opiekunowi – mamie lub tacie, dziadkowi lub babci. Poniżej polecamy niektóre z nich.
09:41, 30.01.2023
Pokaż na zdjęciu najbardziej romantyczne miejsce we Włocławku i zgarnij bilety do Centrum Kultury Browar B na koncert walentynkowy! Na DDWloclawek.pl ruszyła właśnie druga edycja konkursu dla wszystkich zakochanych i poszukujących miłości.
08:23, 30.01.2023
W okresie zimowym szczególne znaczenie ma zadbanie o bezpieczeństwo swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego. Obowiązek ten dotyczy nie tylko kierowców samochodów osobowych, ale także ciężarowych. Skutki wypadków, spowodowanych przez spadający śnieg lub lód, z naczepy samochodu ciężarowego są bardzo poważne. Odśnieżanie jest więc bardzo ważną czynnością.
00:00, 28.01.2023
Dezynfekowanie ścieków skutkuje poprawą ich parametrów, a przez to zmniejszeniem oddziaływania zanieczyszczeń na środowisko naturalne. Niekiedy istnieje też możliwość wtórnego wykorzystania oczyszczonej cieczy w niektórych procesach przemysłowych. Zanim jednak wszystko to będzie możliwe, wykorzystuje się specjalne, nowoczesne metody oczyszczania. Które z nich sprawdzają się najlepiej?
13:22, 27.01.2023
„Zbrojna agresja Rosji na Ukrainę spowodowała bardzo trudną sytuację na rynkach paliw, co przekłada się również na wyższe koszty wytwarzania energii elektrycznej i ciepła. Specyfika rynku ciepła, który w przeciwieństwie do rynku energii elektrycznej ma charakter lokalny, a dodatkowo zasady taryfowania wytwarzania ciepła są odmienne w przypadku ciepłowni i jednostek kogeneracji, powoduje, że odbiorcy w poszczególnych miastach w różnym stopniu, terminie i z inną częstotliwością odczuwają podwyżki cen ciepła. Wejście w życie ustawy ochroni odbiorców przed wysokimi kosztami ciepła, a jednocześnie pozwoli wytwórcom ciepła na jego produkcję w oparciu o zatwierdzoną przez prezesa URE taryfę” - komentuje ustawę wprowadzającą mechanizm ograniczenia podwyżek cen ciepła Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej S.A. oraz prezes zarządu Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych.
10:13, 27.01.2023
Polskie Linie Lotnicze LOT rekrutują młodszy personel pokładowy. Aby dołączyć do podniebnej elity, trzeba znać angielski w stopniu komunikatywnym, mieć wykształcenie średnie i umieć pracować w grupie. Liczy się też prezencja i nienaganne maniery. Na zakwalifikowanych kandydatów czeka cały świat lotowskiej siatki połączeń.
09:50, 27.01.2023
Reklama to bardzo ważny temat. Niezależnie od tego, z jak dużej wielkości działalnością ma się do czynienia. Rynek globalny i lokalny rządzi się swoimi prawami. W każdym z tych przypadków trzeba zadbać o akcję promocyjną, skupiającą się na różnych frontach. Tak, aby potencjalni konsumenci byli pełni świadomi obecności marki na rynku.
09:37, 27.01.2023
Zafundowanie dziecku na urodziny sesji w sali zabaw jest czymś, na co decyduje się wielu rodziców. Okazuje się jednak, że takie wyjścia przysparzają również pewnych trudności związanych z ubiorem urwisa. Bo w końcu jak pogodzić uroczysty charakter urodzin z aktywnością fizyczną i zabawą na sali zabaw? O tym, jak rozwiązać ten dylemat, mówimy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!
09:01, 27.01.2023
POLREGIO podpisało umowy ramowe z czterema producentami taboru na dostawę najnowocześniejszych składów elektrycznych. FPS H. Cegielski, Pesa Bydgoszcz S.A., Newag S.A. i Stadler Polska mają dostarczyć przewoźnikowi - w ciągu trzech lat – 200 komfortowych, funkcjonalnych pociągów z wifi i klimatyzacją. To rekordowe zamówienie dla polskiej kolei regionalnej.
08:34, 27.01.2023
Grupa PGE prowadzi strategiczny dla polskiej energetyki program kablowania sieci średniego napięcia (SN). Do 2026 roku PGE zwiększy udział podziemnych linii kablowych na terenie swojego działania do min. 30 proc.. W tym celu Grupa PGE nabyła pierwszą w Polsce tej klasy maszynę do układania kabli energetycznych pod ziemią.
00:00, 27.01.2023
Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy od lat gra wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem poza tradycyjnymi formami wsparcia, Bank przekazał na licytację coś naprawdę oryginalnego. Najprawdziwszy, unikatowy sejf w barwach 31. Finału WOŚP!
14:14, 26.01.2023
Kiełbasy to jeden z najpopularniejszych i najbardziej wszechstronnych artykułów spożywczych. Można je przyrządzać na wiele sposobów, dzięki czemu idealnie nadają się na każdy posiłek i okazję. Niezależnie od tego, czy szukasz szybkiej przekąski, czy obfitego obiadu, kiełbaski mają coś do zaoferowania. Od szynki i bekonu po pasztety i przepisy — każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli chodzi o kiełbaski.
13:48, 26.01.2023
Zarabianie pieniędzy poprzez blogowanie może być świetnym sposobem na dodatkowy dochód, ale ważne jest, aby przemyśleć sposób zarządzania finansami. Łatwo dać się wciągnąć w ekscytację zarabiania pieniędzy i zapomnieć, że trzeba nimi ostrożnie zarządzać.
13:31, 26.01.2023
Kupowanie zabawek dla dzieci może być trudnym zadaniem. Przy tak wielu opcjach może być trudno zdecydować, która z nich jest dla nich najlepsza. Niezależnie od tego, czy szukasz specjalnego prezentu z okazji urodzin, chrztu lub innej ważnej okazji, znalezienie odpowiedniej zabawki, która pomoże Twojemu dziecku w nauce i rozwoju, jest niezbędne.
12:16, 26.01.2023
Oglądając wydarzenia sportowe, niejednokrotnie emocje pozwalają nam na spędzenie naprawdę elektryzujących chwil zarówno na trybunach, jak i na wygodnej kanapie w domu. Śledzimy zachowania ulubionych zawodników tygodniami, miesiącami, a czasem nawet latami, aż w końcu doskonale wiemy, jak grają. Przewidujemy ich ruchy, zgadujemy wyniki rozgrywek i w końcu chcemy sprawdzić, czy los nam sprzyja. W ten aspekt wpisują się zakłady bukmacherskie, jednakże korzystanie z nich musi być świadome i połączone z wiedzą, że jest to pewnego rodzaju ryzyko.
REKLAMA