Zamknij
REKLAMA

Szukasz wyjątkowego prezentu? Zaskocz bliskich tym!"Jest perfekcyjne, magiczne i wzruszające"

13.00, 10.12.2020 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 08.17, 21.12.2020
Zdjęcie ilustracyjne fot. depositphotos.com

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Nie wiesz, co podarować dziecku? Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych, jak i nieco starszych.

Pisanie listów do Świętego Mikołaja to piękna tradycja, którą z całą pewnością warto przekazywać z pokolenia na pokolenie. Wspólne przygotowywanie korespondencji do Mikołaja nie tylko dostarczy maluchowi mnóstwa radości, ale będzie też okazją do utrwalenia ortografii i gramatyki. 

W liście dziecko może nie tylko napisać o wymarzonych prezentach, ale również o swoich sukcesach, hobby a także przeszkodach, z którymi zmaga się każdego dnia. Stamtąd możesz czerpać inspiracje do świątecznych paczek jednak, gdy szukasz czegoś wyjątkowego, sprawdź Listydomikolaja.pl  To będą niezwykłe niespodzianki dla najmłodszych, jak i nieco starszych. 

Szukacie inspiracji? Spersonalizowanego prezentu? Mamy dla was znakomity pomysł. 

W tym przypadku znakomicie sprawdzi się... list i wideo z Laponii. Jak to możliwe? Z pomocą przychodzi strona Listymikolaja.pl, która daje niezwykłą gamę możliwości.

Możesz np. zaskoczyć bliskich spersonalizowanym wideo z ich imieniem i zdjęciami. Mikołaj wypowie na filmie imię, zobaczy dodane przez ciebie zdjęcia i przekaże wybrane zalecenie.

A może osobisty list od świętego? Wystarczy wybrać tylko wzór listu, dodać imię, a resztą zajmie się sam Święty Mikołaj. List otrzymasz po kilku dniach tradycyjną pocztą.

Korespondencja z pozdrowieniami z Laponii, w której odbiorca przeczyta o samym sobie i swoich największych zaletach zaskoczy każdego. Zdziwienie i radość na twarzy dziecka gwarantowane. 

Mikołaj jest przekonany, że jego wiadomość sprawi tobie i twoim bliskim wiele radości. Jednak jeśli się rozmyślisz masz aż 180 dni na bezpłatny zwrot.

Wielu zadowolonych klientów dzieli się swoimi opiniami. 

- Rewelacja, zamówiliśmy pierwszy i na pewno nie ostatni raz.  Nie możemy się doczekać kiedy dzieciaki zobaczą film - pisze pani Anna z Zamościa. 

- Wideo od Świętego Mikołaja zakupione od Elfi to coś niesamowitego. Wszystkie propozycje są tak genialne, że ciężko zdecydować się na jedną. Wideo jest perfekcyjne, magiczne i wzruszające - ocenia Kinga. 

Zakupy w internecie ułatwiają codzienne funkcjonowanie, dzięki nim można zaoszczędzić czas i pieniądze. W dobie pandemii koronawirusa to przede wszystkim bezpieczne zakupy. 

Wywołaj uśmiech na twarzy swoich najbliższych i wybierz oryginalny prezent! 

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%