Zamknij
REKLAMA

Wirówka do dywanów? Ma ją tylko jedna pralnia we Włocławku!

00.00, 05.12.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 08.40, 05.12.2022

Nawet Twoje największe starania nie gwarantują takiego efektu, jak oddanie dywanu do wyczyszczenia profesjonalistom. Dlaczego we Włocławku najlepiej wybrać specjalistyczną pralnię przy Zielnej 41 a/e? Dowiesz się z tego tekstu. 

Nie wyobrażasz sobie świątecznego klimatu z wysprzątanym mieszkaniem bez czystego dywanu? Prawidłowo!

Zabrudzony dywan najlepiej jednak oddać do specjalizującej się w tego rodzaju usługach pralni. Nawet Twoje największe starania nie zapewnią takiego efektu, jak wypranie dywanu przez profesjonalistów.

A jeśli jeszcze mają do dyspozycji sprzęt taki, jak wirówka do dywanów, która po praniu usunie z tkaniny praktycznie całą wodę... 

We Włocławku taką usługę znajdziesz tylko w jednym miejscu. Oferuje ją pralnia dywanów przy myjni samochodowej na Zielnej 41 a/e.

Zielna 41 a/e - jedna w mieście tak wyposażona pralnia dywanów 

Pralnia dywanów przy myjni samochodowej na ul. Zielnej 41a/e oferuje profesjonalne pranie dywanów a także czyszczenie mebli tapicerowanych. 

Firma, jako jedyna we Włocławku, do suszenia dywanów używa specjalistycznej wirówki. 

Wirówka do dywanów to maszyna, która po procesie prania i płukania usuwa z dywanu praktycznie całą wodę. Jej użycie skraca czas schnięcia dywanów nawet do 8 godzin, całkowicie ogranicza przebarwienia frędzli oraz zapobiega deformacji dywanów.

Mokry dywan jest umieszczany wewnątrz wirówki w specjalnym wirniku z dużą ilością otworów. Po zamknięciu drzwiczek operator uruchamia urządzenie, które rozpędza wirnik do 1200 obr./min. a siła odśrodkowa powoduje usunięcie 95% wody w ciągu 3 minut.

Gwarancja wykonania usługi jeszcze przed Gwiazdką!

Pralnia dywanów przy ul. Zielnej 41 a/e zapewnia transport dywanów na terenie Włocławka i okolic.

Nie każdy ma przecież możliwość dostarczenia dywanu własnym autem, dlatego pralnia wychodzi z inicjatywą do klienta. (W sprawie transportu należy dzwonić pod nr tel.: 733 451 897)

Oddanie dywanu do prania przed 13 grudnia to gwarancja wykonania usługi jeszcze przed Gwiazdką!

Dla Czytelników Dzień Dobry Włocławek 10% zniżki na hasło DDW!

[FOTORELACJA]16405[/FOTORELACJA]

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%