Zamknij
REKLAMA

Budowa radziejowskiej inwestycji – Osiedle Fantazja rośnie z zawrotną prędkością

00.00, 18.01.2023 . Aktualizacja: 09.09, 18.01.2023
Mat. JL Comfort.

Wyróżniający się design, dbałość o każdy szczegół, monitoring, windy, garaże, przestronne balkony, miejsca postojowe – to tylko niektóre atuty nowej inwestycji JL Comfort w Radziejowie. Budowa rozpoczęła się 1 września i prace prowadzone są zgodnie z przyjętym harmonogramem.

OSIEDLE FANTAZJA

W Radziejowie, przy ulicy 1 Maja 29, powstaje zamknięte Osiedle Fantazja. Inwestycja posiada dwa budynki mieszkalne, siedemdziesiąt dwa mieszkania – od przytulnych 34 mkw. do przestronnych 67 mkw. Wszystkie zaprojektowane z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni. Osiedle posiada 4 windy dla lepszego komfortu oraz 46 garaży, 48 miejsc postojowych, aby zawsze mieć samochód pod ręką. Dodatkowo Osiedle Fantazja będzie monitorowane, zamknięte, wraz z elementami małej architektury.

- To będzie pierwsze takie Osiedle w Radziejowie, nowoczesne, spokojne, po prostu wygodne do życia – podkreśla Pełnomocnik Dewelopera Oliwia Gromadzka.

[FOTORELACJA]16557[/FOTORELACJA]

DEWELOPER

Za Osiedlem Fantazja stoi grupa udziałowców z Włocławka oraz firma JL Comfort - prężnie działająca i rozwijająca się firma, realizująca projekty budowlane.

- Na rynku radziejowskim jesteśmy od września. Aktualnie budujemy Osiedle Fantazja oraz Park Handlowy przy ulicy Komunalnej w Radziejowie – opowiada Pełnomocnik Dewelopera Oliwia Gromadzka. - Nic więc dziwnego, że projekt przy ulicy 1 Maja w Radziejowie przyciąga uwagę lokalnej społeczności.

AKTUALNIE TRWA PROMOCJA

Zainwestuj w swoje wymarzone M.

Tylko w styczniu ostatnie 5 mieszkań w promocyjnej cenie, już od 234 tys. zł. Oferta z gwarancją stałej ceny!

Kontakt do Biura Sprzedaży:

Tel. 451 172 462 E-mail: [email protected]

www.jlcomfort.pl

Adres biura: ul. Jana Pawła II 12A, Radziejów

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%