Zamknij
REKLAMA

Kaseton czy stojak reklamowy - co wybrać?

15:06, 18.05.2022 | materiał partnera

Wielu młodych oraz doświadczonych przedsiębiorców poszukuje sprawdzonych sposobów na zwiększenie popularności swojej marki. Wbrew pozorom reklama BTL dalej cieszy się dużą popularnością, dlatego warto zastanowić się nad wyborem kasetonów lub stojaków reklamowych. W poniższym artykule postaramy się dokładnie określić, na co warto się zdecydować. Zapraszamy do lektury!

Czym są kasetony reklamowe i gdzie je stosować?

Kasetony reklamowe występują w naprawdę wielu formach, więc trudno przygotować ogólną definicję. Najczęściej mówi się o reklamie montowanej na zewnątrz budynku, która przyjmuje formę prostokąta o grubości maksymalnie kilkunastu centymetrów. Rynek jest wręcz przepełniony modelami różnego rodzaju. Można spotkać się z kasetonami wolnostojącymi, podwieszanymi oraz tymi montowanymi na powierzchniach pionowych.

Decydując się na taką formę promocji, kluczowe będzie zastosowanie prostego przekazu na kasetonie, który dokładnie przedstawi klientowi profil prowadzonej przez Ciebie działalności. W ten właśnie sposób przyciągnięcie potencjalnego konsumenta stanie się prostsze, ponieważ ludzie oczekują konkretnych informacji podanych w jak najprzystępniejszy sposób. Osobiście uważamy, że warto postawić swój wybór na taką formę reklamy, ponieważ nie jest ona skomplikowana, a jej skuteczność stoi na naprawdę wysokim poziomie, który momentami może wręcz zaskoczyć. 

Stojaki na ulotki – czy warto się nimi zainteresować?

Wiele przedsiębiorców działających na rynku decyduje się na drukowanie specjalnych ulotek, w których zawarte są podstawowe informacje na temat danej działalności. Mimo że taka forma reklamowa nie charakteryzuje się szczególnie dużą skutecznością, to zachęcamy do zakupu kilku stojaków na ulotki, które warto umieścić przy stoisku na wszelkiego rodzaju konwencjach. Potencjalni klienci, którzy zostaną zachęceni przez specjalistów ds. sprzedaży do zawarcia współpracy z Twoją firmą z całą pewnością, będą chcieli dowiedzieć się nieco więcej o Twojej marce. W takim scenariuszu broszur zwyczajnie nie może zabraknąć!

Dlaczego stojaki na ulotki dalej cieszą się popularnością? Ich podstawową zaletą jest oczywiście niska cena. Jeżeli poszukujesz sprawdzonych produktów wysokiej jakości, to osobiście uważamy, że stojaki reklamowe od Adsystem będą najlepszym możliwym wyborem! 

Postaw na zaufanego producenta!

Jeżeli udało nam się zainteresować Cię powyższymi formami promocji, to na pewno chciałbyś wiedzieć, gdzie zakupisz spersonalizowane artykuły reklamowe najwyższej możliwej jakości. Pozwól, że wyjdziemy do Ciebie z najlepszą możliwą propozycją, która na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Czas najwyższy zaufać marce adsystem.pl. Kaseton led adsystem w głównej mierze charakteryzuje się doskonałą estetyką w nowoczesnym wydaniu, która na pewno zachęci potencjalnych klientów do zawarcia współpracy z Twoją firmą. Postaw na marketing BTL w najlepszym możliwym wydaniu! Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%