Zamknij
REKLAMA

Preparat GR-7 - powiedz STOP siwym włosom

10:49, 09.04.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Stres, nieprawidłowa dieta, obciążenie genowe, intensywny tryb życia i brak odpoczynku – wszystkie razem lub każdy z osobna mogą powodować przedwczesne lub nazbyt intensywne siwienie. Na rynku nie brakuje odsiwiaczy, czyli kosmetyków, które mają zamaskować ten, dla wielu z nas przykry, znak czasu. Zwykła farba to tylko półśrodek. Polski produkt GR-7 Professional wyniósł natomiast proces walki z siwizną na zupełnie inny poziom. Sprawdźcie sami!

Siwienie – klątwa natury?

Za kolor skóry, włosów czy tęczówki oka odpowiada w ludzkim organizmie melanina. Melanocyty, zlokalizowane w cebulkach włosów, decydują o intensywności ich naturalnego koloru. Spadek częstotliwości syntezy tego związku powoduje, że włosy tracą swoją barwę i siwieją. Czynników powodujących ten proces może być wiele: brak mikro i makro składników w diecie, nałogi czy stres. Jednak na intensywność wytwarzania melanocytów ma wpływ także nasze uwarunkowanie genowe.

Wśród wielu ludzi walka z siwieniem zaczyna się już w młodym wieku. Najprościej uciec w farby do włosów. Jest to jednak niezdrowe i nienaturalne – wielu ludzi tęskni bowiem za swoim pierwotnym odcieniem. Walka z odrostami również nie należy do przyjemności. Wydawać by się mogło, że siwizna jest wyrokiem, od którego nie ma ucieczki. Z pomocą przychodzi nowość na rynku – odsiwiacz do włosów marki GR-7.

Cofnij proces powstawania siwych włosów, zamiast je maskować!

GR-7 Professional zyskał swoją skuteczność, opierając się wyłącznie o naturalne składniki, takie jak ekstrakt z korzenia łopaniany czy wyciąg ze skrzypu polnego. Odpowiednia mieszanka ziołowa naniesiona na skórę głowy ma za zadanie pobudzić w mieszkach włosowych produkcję melaniny. Zwiększenie jej ilości powoduje, że włosy dotknięte siwizną powracają do naturalnego koloru. Co ciekawe, proces ten trwa zaledwie od 7 do 25 dni. Efekt jest więc zaskakująco szybki i bardzo dobrze widoczny już po tygodniu!

Preparatu marki GR-7 nie należy traktować jako zamiennika dla dostępnych na rynku odsiwiaczy - szamponów i kosmetyków do włosów. Środek nie działa doraźnie na powierzchnię włosów. Nakładany jest on na skórę głowy, a jego działanie odbywa się wewnątrz struktury włosa. To innowacja na rynku środków odsiwiających.

w-tresc-wlosy.png

Fot. Efekt stosowania GR-7. Preparat dostępny na GR-7.eu

Czy GR-7 Professional jest skuteczny?

Bezpieczeństwo oraz efektywność tego preparatu przebadała międzynarodowa organizacja EUROFINS. Badaniu poddano 25 ochotników, a wśród nich 15 kobiet oraz 10 mężczyzn w grupie wiekowej 19 – 56 lat. Po miesiącu stosowania GR-7 Professional preparat uzyskał fantastyczną notę 4,56/5,00. Żadna z ankietowanych osób nie zauważyła niepokojących objawów, jak swędzenie, pieczenie czy łuszczenie się skóry.

GR-7 Professional możesz stosować samodzielnie, jeden lub dwa razy dziennie (preparat do nabycia w sklepie internetowym). Na ten innowacyjny produkt postawiło także wielu specjalistów ze świata fryzjerstwa, wśród nich min. Dawid Kawczyński i Maciej Wójcik. Również wyłączny dystrybutor na tychologię w Polsce – KAPYDERM – aktywnie promuje wyrób GR-7. Jego skuteczność oraz błyskawiczne działanie sprawiają, że walka z siwymi włosami przestaje być koszmarem.

w-tresc.png

Więcej na stronie producenta: http://gr-7.eu

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone