Zamknij
REKLAMA

Sprawdź, jak sprawnie składać deklarację PIT 2020!

11:37, 30.03.2020 | materiały partnera

Termin składania rocznych zeznań podatkowych coraz bliżej. Wraz z nim wydłużają się kolejki, rośnie strach, a stres nie pozwala zasnąć. Czy Twoja rzeczywistość wygląda właśnie w ten sposób? Czas ją zmienić! Deklaracje PIT nie są problemem, odkąd możesz skorzystać z nowatorskiego programu e-PIT.

Jaki PIT, dla kogo?

Jednym z kluczowych etapów składania deklaracji podatkowej, jest wybór właściwego formularza. Zadanie to nie jest wcale takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Istnieje mnóstwo gotowych formularzy, w których nie każdy potrafi się odnaleźć.

Jaki PIT wybrać? Który PIT jest dla mnie właściwy?

Pomimo wielu dostępnych opcji, w Polsce wyróżniamy PITY główne, które są najczęściej stosowane. Zaliczamy do nich PIT 36 oraz PIT 37.

PIT 36

Z formularza PIT 36 skorzystają wszyscy przedsiębiorcy, rozliczający podatek dochodowy na zasadach ogólnych. PIT 36 reguluje kwestie prowadzenia działalności gospodarczej, najmu opodatkowania, czy też pracy za granicą.

PIT 37

To zdecydowanie jedna z najpopularniejszych form składania zeznań podatkowych. Z formularza PIT 37 korzystają wszyscy, którzy rozliczają m.in.: pracę, zlecenia, stypendia, przychody z praw autorskich, emerytury oraz zasiłki. PIT 37 dotyczy więc wszystkich podatników z wyjątkiem ryczałtowców oraz osób, wobec których obowiązuje karta podatkowa.

Uwaga! Największy ruch panuje zawsze podczas rozliczania PIT 37! Oszczędź czas, zdrowie i energię na lepsze czynności niż troska o deklarację PIT. Wypełnij ją w pięć minut bez ruszania się z domu!

Na czym polega program e-PIT?

Na naszej stronie Urzadskarbowy.eu znajdziesz program e-PIT, który zapewni Ci komfort oraz bezpieczeństwo. Wyszliśmy naprzeciw ludzkim potrzebom i stworzyliśmy platformę, dzięki której nie tylko złożysz deklarację PIT bez wychodzenia z domu, ale również zminimalizujesz ryzyko pomyłki.

Program e-PIT charakteryzuje się intuicyjną obsługą oraz czytelnymi i jasnymi komunikatami. Umożliwiają one poprawne zrozumienie poszczególnych części formularza, które musisz wypełnić. Jesteś prowadzony po kolei przez następujące po sobie sekcje, a w przypadku popełnienia błędu…

Nie przejmuj się! W każdej chwili możesz wrócić do poprzedniej części i dowolnego fragmentu, w celu skorygowania pomyłki i sprawdzenia poprawności podanych danych!

Nasz program e-PIT posiada kompletny zestaw formularzy – także deklaracje PIT 36 oraz PIT 37. W ten właśnie sposób unikamy dużego ruchu, oszczędzamy Twój czas i zapewniamy Ci spokój, na który zasługujesz. Ponadto e-PIT jest fantastycznym rozwiązaniem dla osób starszych i chorych, które nie mają możliwości opuszczenia domu.

Jedyne, czego potrzebujesz to dostęp do komputera lub Internetu. Program e-PIT dostępny jest bowiem w wersji internetowej lub instalacyjnej, co pozwala na dotarcie do jeszcze większego grona potrzebujących.

Nadal chcesz się męczyć, jeśli możesz złożyć deklarację PIT w pięć minut?

Deklaracje PIT 36 i PIT 37 to nie problem!

Odłóż zmartwienia na później, ale nie deklaracje PIT. Składanie rocznych zeznań podatkowych nie jest powodem do stresu i niepokoju. Program e-PIT pomoże Ci w wypełnianiu deklaracji od zaraz! Formularz PIT 28, PIT 36, PIT 37… Żadna forma nie jest dla nas problemem, a im szybciej to zrobisz, tym prędzej zapewnisz sobie spokój.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA