Zamknij
REKLAMA

Jak za darmo zaprojektować kuchnię w Toruniu?

06:00, 19.10.2020 | materiały partnera
Fot. Nadesłana

Jak za darmo zaprojektować kuchnię w Toruniu?

Nowa kuchnia nie musi oznaczać wysokich kosztów, dylematów i analizowania tego, jak ją prawidłowo ustawić. Jazda Próbna Kuchni – bezpłatna usługa projektowa realizowana przez Abler Toruń – pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości jeszcze na etapie planowania.

To rozwiązanie, które salon wnętrz Abler zapewnia we współpracy z marką Blum Polska – producentem wysokiej jakości okuć meblowych. Jazda Próbna Kuchni nie jest jednak samym projektowaniem mebli, jakich wiele. To krok dalej – w pełni spersonalizowanie testowanie kuchni czy aneksu kuchennego jeszcze zanim powstanie.

Jak wygląda to w praktyce? Wystarczy jeden telefon i rezerwacja terminu spotkania z projektantką Ablera – trzeba jednak pamiętać, że Jazda Próbna Kuchni to ok. 2-3 godziny testów, analiz i porównań.

Fot. Nadesłana

Spotkanie w salonie wnętrz Abler Toruń przy ul. Grudziądzkiej 177A rozpoczyna się od wywiadu z inwestorami – osobami, które remontują lub tworzą kuchnię od podstaw. Projektantka zwraca uwagę m.in. na:

  • ich potrzeby i zwyczaje – np. to jak często samodzielnie gotują
  • kwestie indywidualne rodziny: wzrost domowników oraz to, kto korzysta z kuchni
  • oczekiwania wobec nowej kuchni – np. stopień jej codziennego wykorzystania.

Odrębną kwestią jest ustalenie detali technicznych: ulokowania przyłączy, wymiarów kuchni oraz rozmieszczenia okien czy innych stałych elementów.

Projektowanie kuchni a testy ustawień

Jeszcze zanim kuchnia powstanie, można ją przetestować w Ablerze. Na podstawie informacji od właścicieli, projektantka w studio firmowym tworzy – w pełni bezpłatnie – odwzorowane pomieszczenie. Uwzględnia ono specyfikę danego wnętrza – np. ulokowanie okna, armatury czy innej zabudowy. W ten sposób, przy wykorzystaniu mobilnych odpowiedników mebli można sprawdzić różne warianty ustawień kuchni – tak, by odnaleźć najlepszą opcję. Można w ten sposób sprawdzić np.:

  • która lokalizacja lodówki okaże się najlepsza?
  • czy zlewozmywak przy oknie to najkorzystniejszy wariant?
  • dlaczego piekarnik i mikrofalówka powinny być na określonej wysokości?

Wrażenie odbiorców jest jednoznaczne: Jazda Próbna Kuchni otwiera perspektywę na to pomieszczenie – pozwala zwizualizować optymalne ustawienie zanim zapadnie decyzja o zamówieniu konkretnej zabudowy w zakładzie stolarskim.

Abler – salon wnętrz w Toruniu

Abler Toruń to jeden z ośmiu salonów wnętrz tej marki. Zapewnia sprzedaż podłóg, drzwi oraz materiałów dla stolarzy – płyt meblowych, blatów kuchennych i okuć meblowych. Kompleksowa oferta produktowa obejmuje wszystkie nowoczesne materiały do wnętrz.

Fot. Nadesłana

Jazda Próbna Kuchni to usługa świadczona w pełni bezpłatnie – nie wiąże się z żadnymi opłatami. Stanowi formę doradztwa dla osób planujących remont kuchni lub jej stworzenie pod wymiar.

Więcej informacji o Jeździe Próbnej Kuchni na Abler.pl.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA